Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kruszq - 03-01-2013 10:39

A macie problem z HotSpot Shield i bluescreenami? Uniemożliwia to robienie akcji...


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - AbC1995 - 03-01-2013 13:42

Ja nie mam żadnych problemów Wink


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - 6ikanar6 - 03-01-2013 15:12

jak aktualnie wyglada zaliczanie akcji przez vpn? Wykrywają i blokują konto czy da się śmiało działać?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 03-01-2013 15:31

(01-01-2013 05:08)kasia6763 napisał(a):  hej. możecie mi napisać co się stało?? Mój antywirus nie chce mnie wpuścić na stronę Cplead.pl cyt: Niebezpieczeństwo: AVG Security Toolbar wykrył na tej stronie aktywne zagrożenia i dla Twojego bezpieczeństwa zablokował do niej dostęp.

AVG Secure Search report

http://cplead.pl/polecam.revol...

This page on cplead.pl contains active threats and is not recommended for browsing.
30-day site report for: cplead.pl
Potentially Active Threats!
During the last 7 days potentially active threats were detected on the main site of this domain. o co chodzi???
już jest ok. dałam stronkę do zaufanych w antywirusie Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kruszq - 03-01-2013 15:41

(03-01-2013 15:12)6ikanar6 napisał(a):  jak aktualnie wyglada zaliczanie akcji przez vpn? Wykrywają i blokują konto czy da się śmiało działać?

Rób przez VPN ale jaki... HotSpot Shield jest najlepszy ale wywala bluescreeny. Macie jakieś VPN które mają od groma adresów ip?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - AbC1995 - 03-01-2013 17:54

Mówisz tutaj o płatnym czy bezpłatnym?
Bo jeśli o bezpłatnym to nie ma mowy by ich miał dużo ;D
A jeśli ktoś zna płatnego dobrego i tak Ci nie powie bo chce adresy IP dla siebie, wujek google Ci może pomoże Wink


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kruszq - 03-01-2013 19:26

Myślisz że nie wiem? Chodzi o darmowy, skoro jest HotSpotShield to musi być inny. A HSS ma sporo adresów, zrobiłem wiele akcji na nim + inni użytkownicy forum i nadal są dostępne akcje więc wniosek nasuwa się sam. Jedyną wadą jest błąd w programie i częste bluescreeny.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Oskarox - 03-01-2013 20:36

Wybaczcie za lekką zmianę tematu Wink Ale ciekawi mnie fakt , iż pojawiła mi się opcja możliwości wypłaty pieniędzy , pomimo faktu że mam 2zł z groszami o.O . U was również?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 03-01-2013 21:15

(03-01-2013 20:36)Oskarox napisał(a):  Wybaczcie za lekką zmianę tematu Wink Ale ciekawi mnie fakt , iż pojawiła mi się opcja możliwości wypłaty pieniędzy , pomimo faktu że mam 2zł z groszami o.O . U was również?

No to zlecaj jak możesz Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 03-01-2013 21:22

(03-01-2013 17:54)AbC1995 napisał(a):  Mówisz tutaj o płatnym czy bezpłatnym?
Bo jeśli o bezpłatnym to nie ma mowy by ich miał dużo ;D
A jeśli ktoś zna płatnego dobrego i tak Ci nie powie bo chce adresy IP dla siebie, wujek google Ci może pomoże Wink

Ty o żadnych wujkach nie pisz.
Stary, rozumiem, że wszędzie dajesz fake dane, uczysz tego, bo inni też tak robią, ale żeby podawać FAKE EMAILE W AXCIOMACH?
Serwis na dzień dzisiejszy opiera się na tych akcjach. Co z tego, że nie potwierdzasz linku, a kasa dochodzi, sponsor do odrzuci przy walidacji.
Jestem zszokowany Twoją niewiedzą na temat serwisów PTSU.
Zastanów się nad tym co robisz 100 razy, przemyśl jeszcze raz, napisz do znajomego i wtedy napisz publicznie.
Nie robisz nam nic złego, ale serwisowi tak.
Dzięki Twojemu działaniu serwis pociągnie nie dłużej, niż do walidacji za styczeń.
Ucz dalej tak refów, życzę powodzenia !