Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - AbC1995 - 28-12-2012 14:44

Akcji jest mało ponieważ:
- niektórzy reklamodawcy zrezygnowali
- jest okres świąt- nowego roku, reklamodawcy nie chętnie się ogłaszają

Akcji moim zdaniem przybędzie po nowym roku Wink
Dziś pisałem właśnie z tym do administracji i jak tylko się czegoś dowiem dam znać, co do akcji których nie zalicza.
Jesteś pewny że robisz wszystko dobrze?
Tak? To możesz być spokojny, zaliczy na pewno Wink
Nie? Napisz na PW, powiem co i jakWink

Mi zalicza wszystko ;D

Pozdrawiam i wysokich zarobków życzę Wink


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Blackers - 28-12-2012 14:49

a Ja mam takie pytanie jak w formularzach podaje dane czyt: imie i naziwsko inne niż mam w płatności tam w opcjach cplead to wszystko bedzie ok przy wypłacię?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - AbC1995 - 28-12-2012 14:57

(28-12-2012 14:49)Blackers napisał(a):  a Ja mam takie pytanie jak w formularzach podaje dane czyt: imie i naziwsko inne niż mam w płatności tam w opcjach cplead to wszystko bedzie ok przy wypłacię?

Na pewno tak Wink


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - omisiu - 28-12-2012 15:58

Powiedzcie mi dlaczego jak chowam ip to przestaje działac mi internet?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 28-12-2012 17:24

(28-12-2012 15:58)omisiu napisał(a):  Powiedzcie mi dlaczego jak chowam ip to przestaje działac mi internet?

Ukrywasz chyba Big Grin oj nie wiem, mnie się tak nie dzieje, spróbuj innego programu Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - minister1234 - 28-12-2012 18:48

dzis bd 2 dzień i nadal niby w toku... ile oni to bd sprawdzac ?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 28-12-2012 19:03

(28-12-2012 18:48)minister1234 napisał(a):  dzis bd 2 dzień i nadal niby w toku... ile oni to bd sprawdzac ?

Admin wyłącznie ręcznie to sprawdza Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 28-12-2012 22:45

Ja dostałam emaila aktywacyjnego tylko od "świat opinii" ,czyli znaczy się ,że z wczorajszych 6 akcji mi tylko tą jedną zaliczyło ? mimo aktywacji i wypełnienia formularzy pusto mam na koncie Sad czy Wy od razu dostaliście emaile aktywacyjne? czy też czekaliście?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - diablo193 - 29-12-2012 11:24

Nie od wszystkich reklamodawców przychodzi email aktywacyjny.Emaile aktywacyjne są zazwyczaj w świecie opinii oraz bobovita której niestety obecnie nie ma.
Co do zliczania akcji również mi zlicza bardzo powoli czekam już drugi dzień pisałem do admin i powiedział że akcje zalicza do 48 a nawet dłużej...


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 29-12-2012 11:29

(29-12-2012 11:24)diablo193 napisał(a):  Nie od wszystkich reklamodawców przychodzi email aktywacyjny.Emaile aktywacyjne są zazwyczaj w świecie opinii oraz bobovita której niestety obecnie nie ma.
Co do zliczania akcji również mi zlicza bardzo powoli czekam już drugi dzień pisałem do admin i powiedział że akcje zalicza do 48 a nawet dłużej...

Niestety to jest racja Sad