Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 16-12-2012 08:17

Gratuluję Big Grin


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mypy - 16-12-2012 10:20

Podacie ten sposób na zarabianie takiej dużej kasy dziennieTongue bo na zmiennym ip jakieś 10zł można wyciągnać ale 30 w godzine i tylko na tych z newsletterem... Nie działa mi zarabianie na hospotShield:/ zmienia mi ip ale itak nie zalicza akcji.. Pomoże ktoś (oczywiście za refa) Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Puziowski - 16-12-2012 10:27

Revoltan ale jest napisane że zalicza wszystko, ale przy weryfikacji będą odejmować saldo jeżeli akcje były źle zrobione.
Czyli wszyscy co robili Netie, Cyfrę itp na fałszywe numery to kasa im zostanie odjęta. ; )


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 16-12-2012 10:38

(16-12-2012 10:27)Puziowski napisał(a):  Revoltan ale jest napisane że zalicza wszystko, ale przy weryfikacji będą odejmować saldo jeżeli akcje były źle zrobione.
Czyli wszyscy co robili Netie, Cyfrę itp na fałszywe numery to kasa im zostanie odjęta. ; )

Tylko raporty od sponsorów przychodzą na początku msc, czasami z opóźnieniami Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Puziowski - 16-12-2012 12:21

Owszem, ale z Tego co wiem jak ładnie się umie poprosić lub na własnych warunkach to i może dostać przed wypłatami.Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 16-12-2012 13:28

No zobaczymy Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Kamilov - 16-12-2012 21:52

A co w przypadku gdy w Cyfrze+ podałem dwa razy ten sam numer, dwa razy rozmawiałem z konsultantem, dwa razy wyraziłem wstępne chęci i dwa razy zaliczyło mi akcję? Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 16-12-2012 22:53

(16-12-2012 21:52)Kamilov napisał(a):  A co w przypadku gdy w Cyfrze+ podałem dwa razy ten sam numer, dwa razy rozmawiałem z konsultantem, dwa razy wyraziłem wstępne chęci i dwa razy zaliczyło mi akcję? Smile

Cplead.pl nie dostanie pieniędzy za 2 rozmowę, a Ty się ciesz, że masz zaliczone Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 17-12-2012 18:08

Moi drodzy poleceni oraz wszyscy, którzy zainteresowani są zarobkiem na cplead.pl jeżeli czegoś nie wiecie, pomagam wszystkim, więc piszcie śmiało Smile
Wypłaty już jutro, więc warto coś wypłacić i się przekonać i prawdziwości i wypłacalności serwisu Smile
Życzę wysokich zarobków i pozdrawiam Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - yolowro - 17-12-2012 18:11

Jutro? chyba 20ego, bo ponoć zlecać można do końca 19 grudnia.