Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal (/Temat-Doladowania-Kazda-Siec-za-PLN-na-PayPal-61834)

Strony: 1 2


Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - aero2 - 08-12-2012 15:13

1.Nazwa przedmiotu : Doładowania Każda Sieć
2.Opis przedmiotu : Oferuję doładowania do sieci Play, Plus, Orange, T-Mobile i MVNO za PLN na PayPal.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : Wartość Doładowania
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

Kontaktując się zemną, podaj Sieć i Kwotę Doładowania.

Kod doładowania wysyłam do 15 minut, po wcześniejszym otrzymaniu wpłaty PLN na PayPal.

Wysyłam pierwszy, tylko zaufanym użytkownikom, ze stażem na forum wyższym niż mój.

Wysyłając do mnie płatność, wybierz opcje Krewni/znajomi > Prezent, by PayPal nie pobrał prowizji.


Swoją ofertę kieruję przeważnie dla osób, które mają tylko pieniądze na PayPal, a chcą szybko kupić doładowanie.


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - tomazzi - 08-12-2012 15:14

chyba sobie żartujesz ....
ludzie doładowania sprzedają poniżej ich wartości nominalnej doładowania a ty jeszcze 10% do ich wartości dokładasz dla siebie bekabekabeka
powodzenia w szukaniu naiwnych


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - cpr - 08-12-2012 15:15

beka


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - rkac1997 - 08-12-2012 15:16

Wiesz co?? Nie ma za bardzo chetnych na doladowania ktore są obniżone nawet 20% => a ty?? Jeszcze Ci dopłacać?? Sad


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - Kubabest - 08-12-2012 15:16

Huh dawno takiej oferty nie było chyba się skuszę... zamknąć temat.


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - tomazzi - 08-12-2012 15:22

aero za doładowanie 5 pln ja ci mogę zapłacić maxymalnie 2,50
za 10 pln mogę zapłacić 5 pln


ale za 5, że ci ktoś zapłaci 5,50, za 10 to 11 itp itd to polecam zejść z wyspy zwanej fantazja na ziemię bo tyle co sobie wymyśliłeś to ci nikt nie zapłaci, no chyba, że w twoich snach i marzeniach

jeszcze wysyłka do ciebie jako pierwszego bekabekabekabekabekabekabeka
normalnie dowcip dnia


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - aero2 - 08-12-2012 15:24

A wystarczyło dokładnie przeczytać:
Cytat:Swoją ofertę kieruję przeważnie dla osób, które mają tylko pieniądze na PayPal, a chcą szybko kupić doładowanie.

Jak ktoś chce czekać 2-3 dni na przelew, by kupić sobie doładowanie, to proszę bardzo.

tomazzi, mi darmo nie dają i ja darmo nie dam, szukaj naiwnych gdzie indziej.


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - tomazzi - 08-12-2012 15:32

(08-12-2012 15:24)aero2 napisał(a):  A wystarczyło dokładnie przeczytać:
Cytat:Swoją ofertę kieruję przeważnie dla osób, które mają tylko pieniądze na PayPal, a chcą szybko kupić doładowanie.

Jak ktoś chce czekać 2-3 dni na przelew, by kupić sobie doładowanie, to proszę bardzo.

tomazzi, mi darmo nie dają i ja darmo nie dam, szukaj naiwnych gdzie indziej.

marzenia nic nie kosztują - marz i śnij na jawie, że za taką cenę będziesz miał klientów
ja kupuję za takie kwoty - jesteś zainteresowany = masz klienta
nie ja na tym tracę, nie tylko ja nie zamierzam przepłacać, bo jak bym zamierzał przepłacać to kupuję w danym serwisie 5 za 5 a nie u ciebie za np 5,50 bekabekabeka
tyle w temacie z mojej strony


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - aero2 - 08-12-2012 15:39

Nic już nie biorę, tyle co wartość doładowania.

Już miałem tutaj jedną ofertę, gdzie za 5 zł dał 6 zł ktoś i się nie targował, bo potrzebował szybko.

Jak mi pokażesz stronę lub kogoś kto sprzedaje prawdzie doładowania, nie przelewy za 50% wartości z możliwością płatności PayPal to i ja Ci za tyle sprzedam, na razie to Ty marzysz jak wyrwać za bezcen. ale Ci się ten sen, marzenie nie spełni.


RE: Doładowania Każda Sieć za PLN na PayPal - tomazzi - 08-12-2012 15:43

Gratulacje ze znalezienie jelenia bo ciężko na takich trafić - tą wypowiedzią mi nie imponujesz
ja w postaci przelewów doładowań nie kupuję - kupuję po ile kupuję, chcesz znaleźć gdzie to szukaj ja gotowców na talerzu nie daję, chłopca na posyłki w mojej osobie nie znajdziesz, pod zły adres teksty


nawet 5 za 5 to ja nie kupię bo nie zamierzam przepłacać i koniec mojej dyskusji, bo szkoda mi czasu na tracenie go na dyskusje z tobą
rkac ci już z resztą napisał - za 20% taniej nie ma chętnych bo nikt nie zamierza przepłacać - poczytaj dobrze posty w temacie



THE END