Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sms premium za 50 % stale pełne konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: sms premium za 50 % stale pełne konto (/Temat-sms-premium-za-50-stale-pelne-konto-61829)



sms premium za 50 % stale pełne konto - kopcioo - 08-12-2012 12:15

Witam jak w temacie wyśle smsa premium za dowolną kwotę za połowę jego wartości dla zaufanych użytkowników forum wyślę pierwszy dla świeżaków wysyłam po otrzymaniu połowy zapłaty w przeliczeniu :
sms wysłany za kwotę 30,75 płatność dla mnie 15 zł
sms wysłany za kwotę 23,37 płatność dla mnie 11.50 zł
w przypadku mniejszych kwot przelicznik zawsze połowa do równych kwot płatność możliwa poprzez paypal mbank pkobp bzwbk lub mpay.pl
proszę uważnie czytać regulaminy usług sms ponieważ część stron ma ograniczenia czasowe np 1 godzina między wysyłaniem smsów powyżej 30 zł
kontakt poprzez pw sprawdzam zazwyczaj co godzinę Huh w związku z tym iż chce być traktowany poważnie i oczekuję tylko poważnych propozycji proszę o kontakt przez gg 7730520 jak już podkreślałem świeżaki wysyłają połowę pieniędzy przed połowę po w temacie będę pisał posiadaną liczbę środków na telefonie środki posiadam na kilku kartach tak więc będą rozpisywane

karta 1 dostępne
63,60
karta 2 dotsępne
25,24


RE: sms premium za 50 % stale pełne konto - maax6 - 09-12-2012 18:06

Bądę zainteresowany, tylko trochę kasy pozbieram. Odezwę się w ciągu tygodnia


RE: sms premium za 50 % stale pełne konto - Shadecaster2 - 09-12-2012 20:34

jestem zainteresowany napisałem na GG.

@edit
polecam wszystko bez problemu.


RE: sms premium za 50 % stale pełne konto - piotol - 09-12-2012 22:32

udana wymiana, polecam


sms premium za 50 % stale pełne konto - surfer0700 - 26-06-2013 18:07

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.