Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z galerii do profilu użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Z galerii do profilu użytkownika (/Temat-Z-galerii-do-profilu-uzytkownika-61809)



Z galerii do profilu użytkownika - 3xtrim - 07-12-2012 16:43

Czy da się jakoś kilkoma klikami wysłać pw do osoby, która jest właścicielem fotki w galerii forum? Albo ja jestem ślepy, albo jest to niemożliwe, o ile oczywiście autor nie napisał komentarza pod spodem. Mogę zobaczyć kiedy ktoś się zarejestrował, ile plików wysłał, ale odnośnika do pw, że już nie wspomnę o linku do profilu nigdzie nie widzę. Za każdym razem kopiuje nick i wklejam ręcznie do odbiorców w pw.
Oświećcie mnie jeżeli źle mówię.


RE: Z galerii do profilu użytkownika - daniel42na - 07-12-2012 16:48

Jeśli autor wrzuca fotke do swojego folderu to jest widoczny jego nick.
Jeśli wrzuca do galerii ogólnej - nicku nie znajdziesz chyba, że się podpisze komentarzem.

Jeśli chesz wysyłać wiadomości do każdego kto wstawia jakiekolwiek pieniądze do galerii, naprawdę lepiej załóż temat i zapytaj - a jeszcze lepiej przewertuj forum bo odpowiedź na Twoje pytanie w większości przypadków została już umieszczona.


RE: Z galerii do profilu użytkownika - 3xtrim - 07-12-2012 17:21

(07-12-2012 16:48)daniel42na napisał(a):  Jeśli autor wrzuca fotke do swojego folderu to jest widoczny jego nick.
Jeśli wrzuca do galerii ogólnej - nicku nie znajdziesz chyba, że się podpisze komentarzem.
No tak, tylko po co sobie życie utrudniać? Zamiast kopiować nick, wchodzić do swojej skrzynki, klikać na nowe pw, wklejać, można by było raz kliknąć. Taka moja luźna sugestia. W sumie to sporo osób po to wrzuca foty, żeby refów zyskać, więc było by to duże uproszczenie.


(07-12-2012 16:48)daniel42na napisał(a):  Jeśli chesz wysyłać wiadomości do każdego kto wstawia jakiekolwiek pieniądze do galerii, naprawdę lepiej załóż temat i zapytaj - a jeszcze lepiej przewertuj forum bo odpowiedź na Twoje pytanie w większości przypadków została już umieszczona.
Nie wysyłam do wszystkich Tongue

A potem i tak połowa tematów ląduje w koszu, bo "temat był wielokrotnie poruszany na forum i trzeba się nauczyć szukać", nie mam racji ? Huh


RE: Z galerii do profilu użytkownika - daniel42na - 07-12-2012 17:35

No jak Tobie sie nie chce nawet nicku kopiowac i wklejac to powodzenia w zarabianiuLol

Miejsce w skrzynce jest ograniczone, ponadto gwarantuje Ci, że prawie nikt nie wrzuca fot akurat po to żeby zyskać refów.
Ja naprawdę chce pomóc. Wstawiając temat, masz gwarancje, że więcej osób zobaczy Twoje pytanie i tym samym, więcej osób Ci odpowie.
No chyba, że będzie to temat "jak zarobic żeby sie nie narobić", albo taki który był wałkowany już wiele razy.
Dlatego też, zawsze przed założeniem należy sprawdzić czy taki temat nie istnieje. Jeśli istnieje - odświeżyć go.