Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 21:23

(28-10-2012 21:19)Gienek napisał(a):  A ja nie chcę konkretnie, chce w przybliżeniu bo ciężko by było mi teraz przewertowywać 90 zakładek postów

nawet w przybliżeniu ciężko odpowiedzieć
wzrasta ci energia i wpływ = większe zarobki i większe bonusy
również więcej w kasie państwa= większe bonusy a ciężko powiedzieć ile będzie w kasie i jakiej wysokości pójdą bonusy
nie da się po prostu powiedzieć cokolwiek komukolwiek bo na każdego koncie będzie to inaczej, nie ma reguły z tym dla nikogo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-10-2012 14:53

Jak często chodzicie na spotkania i czy w ogóle ? Zarobek nie wielki(za samo spotkanie) a staty lecą w dół i potem w pracy produktywność też znacznie mniejsza. Co te spotkania dają oprócz bonusu i 15% zarobków osoby ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-10-2012 14:56

(29-10-2012 14:53)kleomenes napisał(a):  Jak często chodzicie na spotkania i czy w ogóle ? Zarobek nie wielki(za samo spotkanie) a staty lecą w dół i potem w pracy produktywność też znacznie mniejsza. Co te spotkania dają oprócz bonusu i 15% zarobków osoby ?

ja na razie podnoszę sobie statystyki, nie chodzę na spotkania bo jak mówisz obniżają i wpływ i energię
wygrane spotkanie daje bonus plus 15% z zarobków zwolennika


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-10-2012 15:01

No, a ja robię co dzień po kilka facepalm Wiadomo już czy grupa się zebrała ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-10-2012 15:27

(29-10-2012 15:01)kleomenes napisał(a):  No, a ja robię co dzień po kilka facepalm Wiadomo już czy grupa się zebrała ?

nie ma na razie żadnej odp od haggard więc myślę, że 2 osoby które wyraziły chęć współpracy i zapraszamy do małopolskiego i zaczniemy tą współpracę bo my we 2 już tam jesteśmy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 29-10-2012 15:59

Ja czekam na kaskę z CashFile, wpłacę wtedy 15€ i założę firmę w Małopolsce Tongue
Może dzisiaj wypłata dojdzie Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-10-2012 16:01

No i elegancko, co chcesz założyć ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-10-2012 16:06

(29-10-2012 15:59)WojaKk napisał(a):  Ja czekam na kaskę z CashFile, wpłacę wtedy 15€ i założę firmę w Małopolsce Tongue
Może dzisiaj wypłata dojdzie Wink

firma do produkcji czegoś to 10 e na firmę, 1 na licencję i zostanie ci 4 na miejsca pracy a ich powoli trzeba coraz więcej bo powoli przybywa ludzi więc i więcej miejsc pracy potrzeba a po co mają pracować w firmach gry jak mogą w naszych Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - miniek9090 - 29-10-2012 16:16

pochwalisz się Tomazzi ile już zarobiłes euro??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-10-2012 16:21

(29-10-2012 16:16)miniek9090 napisał(a):  pochwalisz się Tomazzi ile już zarobiłes euro??

jeszcze nic nie zarobiłem Big Grin zmierzam do wyjścia na 0 z inwestycji Smile
z dnia na dzień zarobki rosną, z firmy rzeczy na sprzedaż przybywa więc z nich środki będą również ale wszystko dopiero się rozkręca, ludzi przybywa więc i więcej pracuje, pracując więcej produkują także idzie do przodu