Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 14:39

(28-10-2012 13:28)masterex2 napisał(a):  zarejestrowałem się z refa jak coś ;]

dzięki za rejestrację Smile widziałem nick w spisie poleconych Smile


zapraszam serdecznie do rejestracji w grze Smile bawmy się grajmy i budujmy potęgę swojego wirtualnego kraju polski Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 28-10-2012 14:52

(28-10-2012 14:39)tomazzi napisał(a):  
(28-10-2012 13:28)masterex2 napisał(a):  zarejestrowałem się z refa jak coś ;]

dzięki za rejestrację Smile widziałem nick w spisie poleconych Smile


zapraszam serdecznie do rejestracji w grze Smile bawmy się grajmy i budujmy potęgę swojego wirtualnego kraju polski Smile

tak czytam ten temat i rozważam wpłatę,żeby ruszyć od razu z kopyta.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 15:00

(28-10-2012 14:52)masterex2 napisał(a):  
(28-10-2012 14:39)tomazzi napisał(a):  
(28-10-2012 13:28)masterex2 napisał(a):  zarejestrowałem się z refa jak coś ;]

dzięki za rejestrację Smile widziałem nick w spisie poleconych Smile


zapraszam serdecznie do rejestracji w grze Smile bawmy się grajmy i budujmy potęgę swojego wirtualnego kraju polski Smile

tak czytam ten temat i rozważam wpłatę,żeby ruszyć od razu z kopyta.

mając wyższe statystyki i potrzebne rzeczy to masz większe bonusy, większą produktywność więc większy zarobek za pracę
a mając firmę to kolejne dodatkowe zarobki Smile
także inwestycja daje swoje plusy a szybciej dzięki temu zbudujesz sobie miejsce pasywnego dochodu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 28-10-2012 15:04

Rozumiem,że 5 euro to mało na rozruch firmy?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 15:23

(28-10-2012 15:04)masterex2 napisał(a):  Rozumiem,że 5 euro to mało na rozruch firmy?

mało Smile z firm które by się przydały to koszt jej założenia 10 e, plus oddziały plus miejsca prazy ( za każde z nich 1 e) plus licencja także 20 e to takie minimum by ruszyć z firmą plus podniesienie sobie statystyk konta


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 28-10-2012 17:13

Tomazzi gdzieś wyczytałem,że w 1 dzień zarobiłeś 1Euro. Jakim sposobem? Ja poszedłem do pracy i przez 7h nic nie mogę robić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 17:19

(28-10-2012 17:13)masterex2 napisał(a):  Tomazzi gdzieś wyczytałem,że w 1 dzień zarobiłeś 1Euro. Jakim sposobem? Ja poszedłem do pracy i przez 7h nic nie mogę robić.

coś źle czytałeś Smile
pisałem o 1 aux ( czyli 1 sztabka złota) a by z tego było 1 euro to trzeba 50 aux
1 aux kosztuje 95 pln

większe zarobki masz dzięki wpływowi, energii i inteligencji, bonusy też zależą od tych rzeczy

za pracę zarobek otrzymujesz od razu po podjęciu pracy wraz z bonusem - im masz niższą produktywność, wpływ i energię to zarobki za pracę i bonus za pracę nie będą wysokie
w nocy jak poszedłem do pracy np takiej wysokości bonus za pracę otrzymałem:

[attachment=1180]
czyli praktycznie 0,5 aux


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Gienek - 28-10-2012 21:09

W ile, jeśli się zarejestruję osiągne próg do wypłaty?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 21:12

(28-10-2012 21:09)Gienek napisał(a):  W ile, jeśli się zarejestruję osiągne próg do wypłaty?

nikt ci konkretnie nie odpowie na to pytanie bo nie ma szablonu do którego przyłożysz każde konto i że w tyle a ty go osiągniesz
wszystko zależy od inwestycji czy zainwestujesz swoje środki w rozwój konta w grze, czy zainwestujesz w firmę, czy też będziesz samemu zbierał ze środków w grze i z nich zainwestujesz w rozwój konta

także jest wiele czynników od których wszystko zależy i nie da się konkretnie odpowiedzieć na twoje pytanie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Gienek - 28-10-2012 21:19

A ja nie chcę konkretnie, chce w przybliżeniu bo ciężko by było mi teraz przewertowywać 90 zakładek postów