Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:49

(24-10-2012 15:45)bartex89 napisał(a):  
(24-10-2012 15:35)haggard napisał(a):  10 sztuk drewna kupilem od Ciebie ja Tongue nie kupuję więcej, bo mało taniej niż państwowe oraz wiem, że miną wieki zanim mi to zejdzie, bo sie przebić nie da z ofertą, głównie george ciśnie cały czas żeby w jego firmach pracowali...

no i wlasnie temu mam po 4.8 zeby Tobe odlozyc... bo za mniej valentyn do strzału kupuje. wiec co do ceny sie dogadamy spokojnie, bo wspieram innych

a georgebb niestety wygrał wczoraj zas ze mna choc był remis, ale to juz ostatni raz jestem jego paziem

i gdzie go znalazłeś Big Grin??
no to szkoda, że ci nie wyszło, na za małym dopingu konto miałeś Tongue


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 24-10-2012 15:51

(24-10-2012 15:47)tomazzi napisał(a):  
(24-10-2012 15:40)mmichal013 napisał(a):  Tomazzi ale po co tobie dużo pracowników skoro i tak na razie nic Ci się nie sprzedaje :idea:

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

bo na maszynę trzeba zarobić też nieprawdaż i tak dalej Tongue
liczyłem na ciebie a ty nawet 1 szt nie kupiłeś, a fabryka spec pod ciebie Tongue

A mi brakuje pracowników a sam produkuję ~1.3 kanapki

Ps. Widzę że nie możesz sprzedawać w podlaskim

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:51

(24-10-2012 15:46)kleomenes napisał(a):  Cały czas kminię jak by tu zrobić, żeby kraj dźwignąć do góry i żeby każdy mniej więcej był zadowolony, żeby nie było monopolu jednej osoby bądź grupy. Później jak się rozwiniemy to sobie można pozwolić na takie coś myślę, ale póki co to dopiero początek. Jak ktoś coś wymyśli to jestem otwarty na propozycję Smile Niedługo mam zamiar otworzyć kolejną firmę. W sumie grę traktuję jako zabawę a nie w perspektywie późniejszych zarobków, choć nie ukrywam że zakładam sobie minimum zwrot kosztów.

trzeba ludzi i to ludzi aktywnych to podstawa
na pewno jak się kraj i my rozwiniemy będzie to miejsce pasywnego zarobku a o zwrocie to na spokojnie się wyjdzie na 0 a potem na plus
mnie się więcej ukraińców, amerykanów i innych narodowości z reklam zapisuje jak polaków Big Grin


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:53

(24-10-2012 15:51)mmichal013 napisał(a):  
(24-10-2012 15:47)tomazzi napisał(a):  
(24-10-2012 15:40)mmichal013 napisał(a):  Tomazzi ale po co tobie dużo pracowników skoro i tak na razie nic Ci się nie sprzedaje :idea:

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

bo na maszynę trzeba zarobić też nieprawdaż i tak dalej Tongue
liczyłem na ciebie a ty nawet 1 szt nie kupiłeś, a fabryka spec pod ciebie Tongue

A mi brakuje pracowników a sam produkuję ~1.3 kanapki

Ps. Widzę że nie możesz sprzedawać w podlaskim

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

rynek jest chyba na wszystkie regiony o ile się nie mylę ...
chyba, że muszę mieć oddział w podlaskim i dopiero wtedy ...
mam oddziały tylko w małopolskim i mazowieckim ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 16:01

Raczej trzeba mieć oddział w jakimś regionie żeby można sprzedawać, wracam teraz autem i nie mam jak sprawdzić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 16:03

(24-10-2012 16:01)kleomenes napisał(a):  Raczej trzeba mieć oddział w jakimś regionie żeby można sprzedawać, wracam teraz autem i nie mam jak sprawdzić.

możesz zakończyć podróż płacąc 0.20 e Big Grin
jak sprawdzisz na 100% to daj znać, to wtedy oddział otworzę w podlaskim by mógł mmichal zakupy u mnie robić Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 24-10-2012 16:05

trzeba miec oddział w danym miejscu. wczoraj zalozylem na slasku zeby drewno sprzedawac


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 16:07

Wood & Company, bartex ? Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 24-10-2012 16:10

(24-10-2012 16:07)kleomenes napisał(a):  Wood & Company, bartex ? Big Grin

yhy, Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 16:19

Pojechałeś teraz z ceną bartex Big Grin Niedługo za darmo będziemy rozdawać Big Grin
A gdyby tak ustalić wspólną cenę sprzedaży różnych przedmiotów ? Na przykład są 3 firmy co produkują drewno(jak w moim przypadku), i żeby się nie prześcigać to ustalamy na forum gry np. że sprzedajemy po 4.50 a gdyby ktoś chciał kupić bo mu potrzebne to kupuje od każdej z firm po 3 sztuki, czy ile tam potrzebuje. I tak ze wszystkim, tyle żeby każdy się do tego zastosował. Co o tym myślicie ? Ja tylko głośno myślę Cool