Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 21-10-2012 16:30

(21-10-2012 16:21)tomazzi napisał(a):  georgebb szaleje ...
20,08

Dobra dzięki za info

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 21-10-2012 16:35

Ale z czym szaleje co on sprzedaje ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 16:38

(21-10-2012 16:35)UmCyK napisał(a):  Ale z czym szaleje co on sprzedaje ??

a przeczytałeś wszystkie posty trwającej dyskusji ??
oferuje 20,8 za pracę u siebie, ma najwyższą ofertę za pracę u siebie i dopóki ktoś u niego nie przyjmie pracy to moje, twoje czy innych osób czekają w kolejce jako kolejne no chyba, że ustawisz wynagrodzenie większe od jego no to twoja oferta będzie pierwsza na liście


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 21-10-2012 16:40

Dlatego trzeba więcej userów do gry ,bo nie ma komu pracować u niego i zastój w naszych firmach jest Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 16:48

(21-10-2012 16:40)haggard napisał(a):  Dlatego trzeba więcej userów do gry ,bo nie ma komu pracować u niego i zastój w naszych firmach jest Tongue

przekroczyliśmy magiczną liczbę 200 kont Big Grin
ja reklamuję od tygodnia w kilku miejscach - fakt polacy wchodzą, klikają itp itd ale na tym się kończy ani jedna rejestracja z tego nie poszła


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 21-10-2012 16:50

No Wielka szkoda że nie zostają bez inwestycji można coś ugrać raz dziennie wejść i koniec.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 21-10-2012 16:59

A mam pytanko związane z meetingami, można je przeprowadzać tylko z tymi ludźmi na liście w /meetings? Czy można np po nicku kogoś znaleźć i "wyzwać"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 17:06

tylko osoby z regionu twojego i co są na liście


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Gofer33 - 21-10-2012 17:10

Cześc, chciałbym się bardziej zagłębić w tą grę, ale nie uśmiecha mi się czytac 65 stron. Może ktoś mi tak w skrócie opisać ile zajęłoby mi dojście do pierwszej wypłaty ? Ogólnie cała ta stronka w skrócie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 17:12

podstawowe informacje masz w 1 poście jak rozpocząć grę

co do dojścia do wypłaty nie ma szablonu którym można ci pokazać, że dojdziesz w tyle a tyle czasu bo na każdym koncie będzie to wyglądało inaczej :
1 bonusy za pracę, twoja zapłata za pracę, kasa ze spotkań - każdy ma innej wysokości wszystkie te rzeczy więc na każdego koncie będzie to wyglądać inaczej
jeszcze sprawa własnej firmy, jeśli ruszysz to z niej zarobek