Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 20-10-2012 21:27

Jeżeli ktoś zainwestował albo ma zamiar zainwestować i nie wie jaką firme ma kupić to zachęcam do skóry i tekstyli
Bd kupował.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Eghemene - 20-10-2012 21:31

(20-10-2012 21:17)tomazzi napisał(a):  na razie każdy zaczyna
każdy ma inne zarobki - kilka osób zainwestowało w firmy
zarobek zależy od energii, wpływów
nie ma szablonu, że każdy zarabia tyle a tyle - każdy zarabia indywidualnie, na każdego koncie zarobek będzie inny

No tego się domyśliłem, ale ile Wy z tego wyciągacie aktualnie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 21:34

każdy zaczyna dopiero
jeśli bym sprzedał wyprodukowane rzeczy w firmie w ciągu 24 h to zliczając wszystko na koncie gracza i koncie firmowym to 150 pln z dzisiaj, z dnia na dzień jest więcej a dzisiaj jest dokładnie tydzień mojej gry
95 pln kosztuje 1 aux
wypłacamy w euro a euro kupujemy za aux, koszt 1 e to 50 aux


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 23:10

bartex widzę konkurencję z płacą za pracę mi robisz byś miał 1 ofertę Tongue
i do rana mam zajęte miejsca pracy 5 Big Grin część z wczoraj i jeszcze jedno wolne w mazowieckim pozostaje na tą chwilę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 21-10-2012 06:32

Jaka jest predkosc poruszania sie z buta w km/h?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Shens - 21-10-2012 06:55

siema. Jak się sprzedaje poleconych bo nie widzę tej opcji?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 07:21

(21-10-2012 06:32)haggard napisał(a):  Jaka jest predkosc poruszania sie z buta w km/h?

1 lub 2 km/h jakoś tak
samochodem masz 75km/h prędkość poruszania się
możesz jeszcze zakończyć podróż natychmiastowo płacąc 0.20 e


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 07:23

(21-10-2012 06:55)Shens napisał(a):  siema. Jak się sprzedaje poleconych bo nie widzę tej opcji?

wchodzisz w zakładkę afiliates tam masz 2 opcje banery i afiliates, wchodzisz w afiliates i przy każdym poleconym po prawej stronie masz do wpisania kwotę aux za ile chcesz go sprzedać, klikasz potwierdzenie i polecony trafia na rynek


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-10-2012 09:51

haggard gratuluję otwarcia firmy Smile to już kolejna osoba z forum która ruszyła ze swoją firmą Smile

co do drewna to bartex produkuje drewno ale nie wiem czy już ktoś od niego nie bierze - musiałbyś z nim porozmawiać, a fabryki żelaza chyba jeszcze nikt z nas nie ma także tylko fabryka gry pozostaje na tą chwilę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 21-10-2012 10:11

O drewno juz dzis z rana napisalem do bartexa, to sie zobaczy

A jak ktos by chcial zakladac fabryke, to do robienia zelaza Tongue

@BTW
Jakie tam płace są w lublinie/mazowieckim w robocie?