Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 17:30

niestety domu sprzedać nie można
dalej kleo w małopolskim jesteś ?

no wieś-mak ekonomistce gonia już się kasa kończy przy tej produkcji i płacach - poszła wpłata 10 e z jej strony do gry, widać dalej będzie z jej strony szaleństwo czyli jeszcze rozumu nie nabrała, śni i to porządnie, że wino będzie po 50-60 pln za szt sprzedawała bekabeka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-12-2012 17:31

(05-12-2012 17:30)tomazzi napisał(a):  niestety domu sprzedać nie można
dalej kleo w małopolskim jesteś ?
No pewnie, a jakże Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 18:56

no i proszę ...
wieś-mak drób indyk spuszcza już z tonu ze stawkami za pracę ...

96.8


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - yazir - 05-12-2012 19:01

Ciekawe dlaczego? :>
No no no, byznes upada to trzeba doładować kasy trochę impreza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 19:05

(05-12-2012 19:01)yazir napisał(a):  Ciekawe dlaczego? :>
No no no, byznes upada to trzeba doładować kasy trochę impreza

może liczyć się nauczył w końcu
ale wieś-mak gonia jego uczennica nie spuszcza jeszcze z tonu, doladowała konto gry dzisiaj 10 e więc może jeszcze liczyć nie umie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 20:22

dodalem srodki do konta i po kilku nauczkach, jakie mnie nauczyly jak sie w tej grze prowadzi firme handlowa oglaszam oficjalne wprowadzenie starych produktow po nowych cenach w ilosciach i cenach jakich jeszcze w e-polsce nie bylo Big Grin inwestycja finansowa byla konieczna ze wzgledow na urozmaicenie asortymentu (niestety kanapki i wino nie wchodza w gre 1 szt -1 faktura a w pakiecie nie darady sprzedac np po 5-10 szt)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 20:29

(05-12-2012 20:22)misza02 napisał(a):  dodalem srodki do konta i po kilku nauczkach, jakie mnie nauczyly jak sie w tej grze prowadzi firme handlowa oglaszam oficjalne wprowadzenie starych produktow po nowych cenach w ilosciach i cenach jakich jeszcze w e-polsce nie bylo Big Grin inwestycja finansowa byla konieczna ze wzgledow na urozmaicenie asortymentu (niestety kanapki i wino nie wchodza w gre 1 szt -1 faktura a w pakiecie nie darady sprzedac np po 5-10 szt)

ze swojej strony misza czekam na te tańsze rzeczy nawet znacznie niż w firmach gry Smile
jeśli ty na tym na pewno zarobisz, a my zakupimy dany towar znacznie taniej to korzyść dla obu stron i każdy będzie na pewno zadowolony Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 20:32

dokladnie, dlatego zdecydowalem sie zainwestowac. tylko potrzeba jeszcze ludzi do wyprodukowania faktur. mam ich malo w pl, a nie chce z dur...mi walczyc. zobaczycie za 1h w markecie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 20:44

aktówki już widzę po 310 pln
2 pln tańsze jak z fabryki gry Tongue no chyba, że cena u ciebie jeszcze niższa będzie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 05-12-2012 21:26

Z chęcią też bym zainwestował, ale narazie brak środków a świeta sie zbliżają, może w sobotę wpłacę jakąś większą kwotę Wink Ja tylko tak myślę, czy można sobie jednorazowo pojechać do Rumunii kupić tam tanie rzeczy i wrócić? Jak to jest nigdy jeszcze nie robiłem takich wypraw i się nie orientuje. Drogię tam są rzeczy?