Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 00:12

(04-12-2012 00:10)Blackers napisał(a):  No i cholery drogię są na dobę idzie ich 4 u mnie w mazowieckim najtańsze po 35zł i 140zł na same kanapki wydać trzeba.

Aha czyli jakbym wpisał nawet zły numer telefonu to i tak wypłatę normalnie dostanę?

wszędzie takie ceny kanapek Tongue a firma kanapkowa dobra rzecz, tym bardziej, że od valentyn i geo większość nie kupuje Tongue


myślę, że tak Smile nie wiem bo nie mam problemu czy podałem dobry numer cz nie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 04-12-2012 00:30

panowie jest szansa na tansze kanapki Smile ale moj plan musze uknuc do konca impreza dam znac jak beda


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 04-12-2012 00:32

a jak ceny za prace spadly Smile juz jets 92,8 i nagle stalem sie na pierwszym miejscu. warto czekac Sex


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - yazir - 04-12-2012 00:35

Jak spadły? 105.2 przed chwilą zacząłem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 00:43

ja też mogę pracować za 105 ale poczekam jeszcze trochę; ) Jak u Was z energią i inteligencją? Jakie mieliście największe statystyki?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 08:47

wieś-maka indyka ekonomi uczono jak za pastucha krowy na miedzy wypasał
dziś ma jeszcze wyższe stawki - niech debil wali ile wejdzie, szybko towaru nazbiera - 100 będzie miał to admin w jego dreams wywali produkt gry, dużo ludziom trzeba płacić, na skórę wielkiego zapotrzebowania nie ma bo z 1 skóry jest 5 aktówek Big Grin więc za chwilę na konie firmy nie będzie na płace i wieś - mak konta admina będzie zapełniał bo na grze to lata świetlne miną nim coś zarobi o ile w ogóle zarobi
na szczęście dla właściciela są dekle jak drób indyk i alleluja im za to bo przynajmniej gra szybko się nie zwinie bo będzie miała zarobek a przy okazji kto mądry też w grze zarobi Smile
druga ekonomistka to wieś-maczka gosia, do tej samej szkółki ekonomicznej chadzała co wieś-mak drób indyk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 04-12-2012 10:04

Ja w grze na razie odpuściłem jeśli chodzi o przebitki cen za pracę. Będę pracował u tego co daje najwięcej i niech rynek się zapełnia garniturami czy drinkami Big Grin Poczekam aż znudzi im się pompowanie kasy w grę i pomyślą czy może by tak wynagrodzenie za pracę zmniejszyć bo pieniążków no stop brakuje. Odnośnie garniturów, to gość sprzedaje o grosz taniej niż z budżetu państwa facepalm a w lodówce mam tylko 5 puszek, z kąd ja to znam impreza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 10:09

(04-12-2012 10:04)kleomenes napisał(a):  Ja w grze na razie odpuściłem jeśli chodzi o przebitki cen za pracę. Będę pracował u tego co daje najwięcej i niech rynek się zapełnia garniturami czy drinkami Big Grin Poczekam aż znudzi im się pompowanie kasy w grę i pomyślą czy może by tak wynagrodzenie za pracę zmniejszyć bo pieniążków no stop brakuje. Odnośnie garniturów, to gość sprzedaje o grosz taniej niż z budżetu państwa facepalm a w lodówce mam tylko 5 puszek, z kąd ja to znam impreza

no wiesz będzie miał 100 szt bo drób indyk tak powiedział i admin wyjebie produkt z fabryki gry bekabekabeka a mówić coś do debila jednego z drugim to nie przegadasz - oni są ekonomiści po wypasowych krowich szkółkach niedzielnych
zeszło się paru debilów i nic nie poradzisz - albo będą sprzedawać produkt gotowy taniej jak jego produkcja albo będą czekać aż zejdzie towar z gry i wtedy ich tylko, że garnitury w tak expresowym tempie schodzą ...
tak samo z winem - ja go nie piję w cale - widać jakie zapotrzebowanie jest rynku na wino i misza0 też o tym pisałem, że szkoda euro na winiarnię
też nie przebijam cen - nie miałem pracownika od piątku na razieBig Grin
jak pisałem - niech walą cenami, braknie kasy na koncie, produkt będzie leżał i albo trzeba będzie wpłacić nową kasę by na pensje było albo popatrzeć na swój debilizm i zmienić podejście

P.S dzisiaj mają garnitury od rana z fabryki gry zniknąć bo drób debil wieś-mak indyk rusza z fabryką odzieżową bekabekabekabeka tak patrzę i patrzę a garniaki jak były tak są Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 04-12-2012 11:36

kasa na paypalu juz jest. mnie nic nie przyszło na telefon przy wyplacie , wiec chyba nr tel mało jest istotny


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 12:21

A no to świetnie, a ja mam do Was pytanie ile wychodzicie na czysto przy sprzedaży np 1 kanapki czy tam czegoś innego jak macie firmę? Bo myśle nad założeniem którejś i tak szacuję zysk na jednym sprzedanym produkcie.