Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-12-2012 00:23

forum dla mnie a pw to jedno
oczekujesz pomocy od kogoś kogo nawet poleconym nie jesteś
zarejestrowałeś się u innego to do niego po pomoc idź i tyle w tym temacie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - wojo44 - 01-12-2012 00:25

tomazzi wyluzuj już, nie spamujmy niepotrzebnie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 01-12-2012 16:40

tomazzi dzisiaj chyba pracujemy u ciebie. daj sloty


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-12-2012 16:42

czekałem na was
nie dawałem bo widzę co niektórzy głupieć zaczynają z cenami za pracę i cenami na rynku produktów
zaraz dam slota


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-12-2012 16:44

misza slot dodany


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 01-12-2012 16:45

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.76 PLN to tomazzi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-12-2012 16:49

dzięki
na dzień dzisiejszy uważam, że grupa nie ma sensu w 3 osoby i przy głupkach szalejących z cenami
także do grupy możemy wrócić jak będzie większe grono osób i zakończy się szaleństwo cenowe, lub prędzej doczekamy się wersji full i tam opcji, że pracujemy u kogo chcemy a nie u osoby na 1 miejscu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 01-12-2012 17:00

w sumie jestem tego samego zdania. a ceny rosna poniewaz koszta zwiazane z zatrudnieniem ida do gory (koszt wytworzenia 1 wina kosztuje mnie 26,07 PLN, sprzedaje za 30,40 PLN z czego musze jeszcze zaplacic podatek w wysokosci 2 PLN).


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 01-12-2012 19:26

(01-12-2012 16:49)tomazzi napisał(a):  dzięki
na dzień dzisiejszy uważam, że grupa nie ma sensu w 3 osoby i przy głupkach szalejących z cenami
także do grupy możemy wrócić jak będzie większe grono osób i zakończy się szaleństwo cenowe, lub prędzej doczekamy się wersji full i tam opcji, że pracujemy u kogo chcemy a nie u osoby na 1 miejscu
Ja mam podobne zdanie co wy. Grupa niech istnieje w pierwszym poście, po prostu będzie nieaktywna. Aktywujemy jak będzie więcej osób lub jakieś nowości w grze o których wspominał tomazzi Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-12-2012 20:46

kleo schodzi ci w ogóle drewno, bo coś mi się wydaje, że zbyt zmalał
bo o kanapki nie pytam, chodź cena ich na tą chwilę za niska to nie jest Tongue