Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 26-11-2012 18:03

(26-11-2012 18:00)misza02 napisał(a):  Smile troche jaja trzeba dodac, a jak sie podoba mustak? pamietacie to winko?
Zakładam, że jakieś gustowne typu "bomba" Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-11-2012 18:06

wino patykiem pisane na wodzie Big Grin
oj czasy wp się wspomina - tanie i szybo działające, na przepustce to się wlewało w siebie Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 26-11-2012 18:11

hehe bomba. bar mleczny tak tymczasowo zanim nie znajde czegos sensownego
a jak to jest do konca z firma handlowa? z tego co wyczytalem na forum gry to aby skutecznie handlowac (np pomiedzy Polska i innym krajem) to nalezy otworzyc dwie firmy handlowe (jedna w Polsce a druga w innym kraju) i tak do konca nie zaczailem czym ja moge handlowac. tylko produktami czy gotowymi artykulami? no i trzeba kupic papier na faktury. domyslam sie ze licencja za 1 euro wystarczy.
zastanawiam sie czy mozna by bylo sprowadzac np kanapki na polski rynek aby zaspokoic zapotrzebowanie. ale osoba z wydajnoscia 100% moze wyprodukowac w ciagu 8h 15 faktur :/ i tu znowu kulko sie zamyka aby skutecznie zaspokoic zapotrzebowanie danego produktu na naszym rynku.
co wy na to bo nie wiem czy do konca rozumiem jak to dziala.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-11-2012 18:15

handlujesz tym co produkujesz tzn gotowy produkt i produkt do produkcji gotowego produktu
tak 2 firmy są potrzebne plus no firma której produkt chcesz sprzedawać za granicą
nie rozkminiam jeszcze czy 1 faktura jest na 1 produkt czy na 1 sprzedaż bez względu na ilość bo to robi różnicę
nie sprowadzisz produktu z zagranicy na polski rynek - tak jak z zagranicy nie wezmą z polskiego rynku kanapek na swój rynek - jak by taka opcja była możliwa i dostępna to by było świetnie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 26-11-2012 18:17

no wlasnie z tymi fakturami to tez nie czaje. czyli nie moge importowac nic do polski. w gre wchodzi tylko eksport.

btw
nie ma juz baru mlecznego i koniec z kombinowaniem nad logo firmy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - rasiak221 - 26-11-2012 23:59

mam problem, gdy chce coś kupić w sklepie wyskakuje mi błąd ' You don't own any company ' co mam zrobić aby móc coś kupić ?Smile)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 00:04

chcesz kupić towar który może zakupić ktoś kto ma firmę i produkuje dany produkt
jak chcesz dokonać zakupu do produkcji czegoś jak nie masz fabryki
proste i logiczne

kanapkę możesz zjeść raz na 6 h, wino wypić możesz raz na 24 h
nie precyzujesz o jaki produkt chodzi, wróżką nie jestem by czytać w myślach więc odpowiadam na całość zagadnień rynkowych


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - rasiak221 - 27-11-2012 00:14

(27-11-2012 00:04)tomazzi napisał(a):  chcesz kupić towar który może zakupić ktoś kto ma firmę i produkuje dany produkt
jak chcesz dokonać zakupu do produkcji czegoś jak nie masz fabryki
proste i logiczne

okej - tak więc gdzie mam zakupić towar do uzytku własnego czyt. do żeby go zjadł xd


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 00:15

(27-11-2012 00:14)rasiak221 napisał(a):  
(27-11-2012 00:04)tomazzi napisał(a):  chcesz kupić towar który może zakupić ktoś kto ma firmę i produkuje dany produkt
jak chcesz dokonać zakupu do produkcji czegoś jak nie masz fabryki
proste i logiczne

okej - tak więc gdzie mam zakupić towar do uzytku własnego czyt. do żeby go zjadł xd

jak wchodzisz w rynek od razu pokazuje ci dostępne kanapki - jak nie to masz na rysunku kanapkę - kanapkę możesz zjeść 1 co 6 h
wino możesz wypić 1 co 24 h - zakup wina, obrazek z winem na rynku


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - SilverNight - 27-11-2012 00:38

Możecie napisać ile można wyciągnąć na tej grze ?

ktoś już dostał wypłatę ?

wiecie może coś o Marketglory ? coś podobnego ...

ps równiez dołacze ale oczkuję na pomoc nie znam się na tej grze ...