Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 00:01

tak na każdy kraj potrzebna jest licencja bo to tak jak byś miał 2 taką samą fabrykę tylko, że w innym kraju
będziesz miał np w firmie produkującej kanapki osobny panel np do rumunii i tam miejsca pracy, oddziały i do niej licencja i maszyna
ja wiem czy w rumuni to wszystko takie opłacalne ... więcej pracowników ale i znacznie mniejsze zarobki i ceny, ale to jak każdy już uważa Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 24-11-2012 00:04

dlatego pytam. a moze jakis inny alternatywny kraj? czy lepiej otworzyc wiecej miejsc pracy tu na miejscu? troche duzo tych pytan Smile ale kto nie pyta ten bladzi. a co do weekendowej akcji z 20% wiecej to fajna sprawa. 5 euro wiecej na inwestycje Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 00:12

wiesz co ciężko tak komuś doradzać, ja sam myślę na tą chwilę powoli dokładać i oddziałów i miejsc pracy u nas w e-polsce a potem się zobaczy na jakie kraje expansja pójdzie
po mojej wypłacie 2 graczy przyszło do nas z zagranicy, ze swoimi firmami Smile

co do bonusów to mają być różne, np weekendowe, kilku h także admin nie spoczywa na laurach Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 24-11-2012 00:35

wiem ze ciezko jest doradzac. ale wydaje mi sie, ze lepsza alternatywa bedzie chyba rozwiniecie sie na e-polske

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.42 PLN to tomazzi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 09:22

(24-11-2012 00:35)misza02 napisał(a):  wiem ze ciezko jest doradzac. ale wydaje mi sie, ze lepsza alternatywa bedzie chyba rozwiniecie sie na e-polske

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.42 PLN to tomazzi

również sądzę, że najlepiej rozwinąć się dobrze w 1 kraju a potem dopiero prowadzić expansje na inne Smile
niestety tylko strasznie bardzo powoli przybywa graczy w naszej e-polsce, dużo zostało usuniętych ze względu na brak aktywności, dużo zostanie jeszcze usuniętych - sam po swoich polskich poleconych widzę np :
ostatnie logowanie 5 tygodni temu - i tacy stracą konta


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 24-11-2012 11:00

a moim zdaniem juz widac ze ta gra to klapa w Naszym kraju, oczywiscie mozna sobie poklikac ale nie liczyl bym nawet na dobra zabawe, co drugi inwestor wogole nie mysli racjonalnie, wciaz coraz to wyzsze place powoduja wzrost cen i tak bedzie w nieskonczonosc
taka moja rada: zamiast wyciagac pieniadze od rodzicow na cos w czym wogole nie macie pojecia zacznijcie sie uczyc gimbusy!
oczywiscie bez urazy dla kogokolwiek, kazdy sam najlepiej wie co czyni
tutaj powinno byc tak jak w anno1777 zeby byla rada ustalajaca podatki itd
wtedy moznaby bylo to jakos pchnac w dobrym kierunku, bo jak narazie to marnie widze rozwoj e-polski z takim podejsciem
ehh musiallem to wkoncu napisac bo to co widze zaczyna mnie przerazac, a podrozowalem ostatnio po calej e-polsce i wiem co pisze


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 11:08

mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-11-2012 11:18

(24-11-2012 11:08)tomazzi napisał(a):  mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..
Odnośnie ostatniego zdania. W tej grze też trzeba klikać i poświęcić nieco czasu, a to już wysiłek hehe. Ahhh ta słowiańska dusza Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 11:24

(24-11-2012 11:18)kleomenes napisał(a):  
(24-11-2012 11:08)tomazzi napisał(a):  mało osób, każdy chce mieć pracownika więc idzie przebijanie cen za pracę i niestety tak będzie dopóki nie będzie więcej aktywnych graczy
ja na 890 poleconych mam 82 polaków z czego nie aktywnych 68 ...
dziwne też jest to, że pomimo reklamy w x miejscach brak zainteresowania ze strony polaków ..
Odnośnie ostatniego zdania. W tej grze też trzeba klikać i poświęcić nieco czasu, a to już wysiłek hehe. Ahhh ta słowiańska dusza Cool

co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem Big Grin tyż prawda Big Grin dzieciarnia woli klikać kilkaset linków dziennie w bux-ach i mieć kilka centów jak w sumie bez wielkiego wysiłku szybciej zarobić w grze i to jest durne myślenie dzieci
a wysokie stawki za pracę przekładają się przede wszystkim na ich zarobek, a pracując codziennie idzie im zarobek plus bonus państwa do góry


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-11-2012 11:25

kleomens slota ustawiam zaraz bo nie pracowałeś u mnie dzisiaj, zdanu również i dzisiaj zdanu zrobił jak ostatnio masterex ....
czyli swojego z grupy z cenami przebił - oj nie ładnie zdanu nie ładnie