Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 23:09

jeśli nie będziesz miał kraju polska to nie otworzysz
pisz pw na forum gry do admina o zmianę kraju w twoim profilu, bo bez tego nie zdziałasz nic


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 19-11-2012 09:27

Jest pytanie, jak szybko spada wam "inteligencja"(w grze oczywiście Big Grin) ? Wczoraj koło 17, 18 wykupiłem gazety których jeszcze nie czytałem i miałem inteligencję na poziomie 59.80%. Dziś wchodzę i mam 48.90% obecnie. Dodam że mam full pakiet(aktówka, tv itp.)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-11-2012 09:44

Inteligencja jest bardzo ważnym wskaźnikiem wpływu na wpływ. Wskaźnik ten może być zwiększony przez czytanie gazet lokalnych (o oba elementy mają lepszą ocenę, większe bardziej inteligentny) lub zakończenia szkolenia daje kwalifikację dyplomową w niektórych obszarach. Inteligencja spada o 5%, co godzinę i 3% po każdym spotkaniu.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 19-11-2012 16:30

wczoraj napisalem do admina ale niestety nic jeszcze nie zrobil. czekam cierpliwie :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-11-2012 16:36

(19-11-2012 16:30)misza02 napisał(a):  wczoraj napisalem do admina ale niestety nic jeszcze nie zrobil. czekam cierpliwie :/

napisz ponownie pw na forum Smile
wyślij też e-mail :

[email protected]

może to coś przyśpieszy reakcję admina


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Zoyen - 19-11-2012 19:32

Jak długo aktualnie zajmuje Ci zarobienie tych 20 euro?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-11-2012 19:41

(19-11-2012 19:32)Zoyen napisał(a):  Jak długo aktualnie zajmuje Ci zarobienie tych 20 euro?

nie jestem jasnowidzem i nie jestem w stanie powiedzieć ile mi zajmie
tak samo nie da się powiedzieć ile na danym koncie zajmie zebranie minimum gdyż na każdego koncie zarobki są inne i u każdego czas uzbierania minimum wygląda i wyglądać będzie inaczej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 19-11-2012 19:52

Coristo wystaw miejsca pracy bo już któryś raz wchodzę na grę i nie widać żadnych twoich miejsc Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - yazir - 19-11-2012 19:55

Bo ja zajmuję miejsca u niego Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 19-11-2012 20:08

UP
Chyba jedno miejsce, a reszta ?