Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 14:02

(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jedna została wydalona, jedna odeszła jeśli jest ktoś w grupie a nie pracuje u grupy to nam takich osób nie trzeba, a w przypadku masterex który specjalnie przebija oferty osoby z grupy to też pierwsze chciałem ustawić 2 tury bez pracy u niego, odszedł na własne życzenie - zaznaczyłem iż odejście bez prawa powrotu więc chyba wie co robi
moim zdaniem lepiej by w grupie były konkretne osoby, trzymające się zasad i współpracujące jak trzeba niż by jeden trybik w maszynie miał szwankować i rozwalać pracę reszty


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 11-11-2012 14:05

a jak tam tomazzi twoja wypłata?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 14:06

(11-11-2012 14:02)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jedna została wydalona, jedna odeszła jeśli jest ktoś w grupie a nie pracuje u grupy to nam takich osób nie trzeba, a w przypadku masterex który specjalnie przebija oferty osoby z grupy to też pierwsze chciałem ustawić 2 tury bez pracy u niego, odszedł na własne życzenie - zaznaczyłem iż odejście bez prawa powrotu więc chyba wie co robi
moim zdaniem lepiej by w grupie były konkretne osoby, trzymające się zasad i współpracujące jak trzeba niż by jeden trybik w maszynie miał szwankować i rozwalać pracę reszty

Tak wiem co robię. Nie widze sensu współpracować z osobą,która będzie mi mówiła,że robię coś specjalnie jak chyba lepiej wiem co robię.Także myślę,że jeszcze trochę i kolejne osoby odejdą Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 14:13

(11-11-2012 14:05)mmichal013 napisał(a):  a jak tam tomazzi twoja wypłata?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

dalej oczekuje - sam możesz zobaczyć na dole w dziale wypłat pod tabelkami kont masz listę osób które zleciły wypłatę


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 11-11-2012 14:14

(11-11-2012 14:01)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 14:00)kleomenes napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Rozpada ? To tylko selekcja jeśli chodzi o współpracę w grze Big Grin

selekcja w 4 osobowej grupie beka
nie ma to jak szydzic z czegos w czym sie tkwilo
lol


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 14:15

(11-11-2012 14:06)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 14:02)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jedna została wydalona, jedna odeszła jeśli jest ktoś w grupie a nie pracuje u grupy to nam takich osób nie trzeba, a w przypadku masterex który specjalnie przebija oferty osoby z grupy to też pierwsze chciałem ustawić 2 tury bez pracy u niego, odszedł na własne życzenie - zaznaczyłem iż odejście bez prawa powrotu więc chyba wie co robi
moim zdaniem lepiej by w grupie były konkretne osoby, trzymające się zasad i współpracujące jak trzeba niż by jeden trybik w maszynie miał szwankować i rozwalać pracę reszty

Tak wiem co robię. Nie widze sensu współpracować z osobą,która będzie mi mówiła,że robię coś specjalnie jak chyba lepiej wiem co robię.Także myślę,że jeszcze trochę i kolejne osoby odejdą Smile

nie zamierzam przepychać się słownie
twoja wersja jest jaka jest, ja widziałem co było i co widziałem i co trzeba zrobić by się stało tak a nie inaczej
jakoś z nikim z grupy nie ma problemów, pokazówki rozpoczął umcyk, teraz ty
zasady obowiązują wszystkich, ktoś się nie stosuje to żegnamy


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 14:17

(11-11-2012 14:15)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 14:06)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 14:02)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jedna została wydalona, jedna odeszła jeśli jest ktoś w grupie a nie pracuje u grupy to nam takich osób nie trzeba, a w przypadku masterex który specjalnie przebija oferty osoby z grupy to też pierwsze chciałem ustawić 2 tury bez pracy u niego, odszedł na własne życzenie - zaznaczyłem iż odejście bez prawa powrotu więc chyba wie co robi
moim zdaniem lepiej by w grupie były konkretne osoby, trzymające się zasad i współpracujące jak trzeba niż by jeden trybik w maszynie miał szwankować i rozwalać pracę reszty

Tak wiem co robię. Nie widze sensu współpracować z osobą,która będzie mi mówiła,że robię coś specjalnie jak chyba lepiej wiem co robię.Także myślę,że jeszcze trochę i kolejne osoby odejdą Smile

nie zamierzam przepychać się słownie
twoja wersja jest jaka jest, ja widziałem co było i co widziałem i co trzeba zrobić by się stało tak a nie inaczej
jakoś z nikim z grupy nie ma problemów, pokazówki rozpoczął umcyk, teraz ty
zasady obowiązują wszystkich, ktoś się nie stosuje to żegnamy

okokSmile Ja też swoje wiem. Na tym zakończmy przepychanki. Pozdrawiam.


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 14:19

(11-11-2012 14:01)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 14:00)kleomenes napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Rozpada ? To tylko selekcja jeśli chodzi o współpracę w grze Big Grin

selekcja w 4 osobowej grupie beka
Jeśli śmieszy cię stwierdzenie, że 3 uczciwe względem siebie osoby wyjdą lepiej w interesach niż 4 osoby z jedną nieuczciwą to warto by się nad tym zastanowić masterex Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 14:26

(11-11-2012 14:19)kleomenes napisał(a):  
(11-11-2012 14:01)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 14:00)kleomenes napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Rozpada ? To tylko selekcja jeśli chodzi o współpracę w grze Big Grin

selekcja w 4 osobowej grupie beka
Jeśli śmieszy cię stwierdzenie, że 3 uczciwe względem siebie osoby wyjdą lepiej w interesach niż 4 osoby z jedną nieuczciwą to warto by się nad tym zastanowić masterex Smile
Co ma uczciwość do grupy bo nie bardzo wiem? Każdy pracował u każdego i tutaj nie ma co mówić o uczciwości.
@edit. Poza tym ja odszedłem sam więc jak można mówić o selekcji ?; >


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 11-11-2012 14:33

nie drapac sie koty!! ^_^