Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 10-11-2012 10:18

no jak zagladalem cos ok 2 w nocy zeby jeszcze swoje odpekac do rana to niestety wszystko bylo zajete, ale to dobrze swiadczy o malopolsce, jak juz po polnocy zajeli Ci ct 4-5 miejsc, widac aktywnosc nowych graczy


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 10-11-2012 10:19

(10-11-2012 10:13)tomazzi napisał(a):  
(10-11-2012 09:59)buch napisał(a):  bo jak ktos chcial pracowac to stanowisk nie byloSad
Twoi znajomi wszystko w nocy zajeli najwyrazniej

akuratnie nie bo nie pracowali dzisiaj jeszcze u mnie
pracowali sami świeżacy którzy aż 3,5 szt mięsa mi wyprodukowali Big Grin
a z grupy po 24 nie było nikogo, sam wskoczyłem to sobie 16 szt wyprodukowałem więc ja mam sztychtę odrobioną Big Grin

widocznie uznali że w soboty nie chodzą do pracy Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 10:23

na tą chwilę mam wolne 1 miejsce
kolejne uruchomię dopiero po 16 jak się zwolnią
na tą chwilę oprócz mnie pracował u mnie buch

nie pracowali jeszcze :
masterex, coristo i kleomens


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 10:28

(10-11-2012 10:19)mmichal013 napisał(a):  
(10-11-2012 10:13)tomazzi napisał(a):  
(10-11-2012 09:59)buch napisał(a):  bo jak ktos chcial pracowac to stanowisk nie byloSad
Twoi znajomi wszystko w nocy zajeli najwyrazniej

akuratnie nie bo nie pracowali dzisiaj jeszcze u mnie
pracowali sami świeżacy którzy aż 3,5 szt mięsa mi wyprodukowali Big Grin
a z grupy po 24 nie było nikogo, sam wskoczyłem to sobie 16 szt wyprodukowałem więc ja mam sztychtę odrobioną Big Grin

widocznie uznali że w soboty nie chodzą do pracy Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
bekabeka dowcipniś z ciebie Tongue
zamiast żartować dołączyłbyś w końcu do grupy Tongue ty byś miał większą produkcję jak z tego co masz teraz pracowników a my gracze mielibyśmy więcej kanapek na rynku Tongue


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 10-11-2012 10:33

tomazzi ale przebijasz oferty wiec dziś może u ciebie popracuje Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 10:38

no muszę ustawić jako pierwsze bo jak by grupa mogła pracować hm ???
jak byśmy czekali aż zejdą innych to z grupy jeden u drugiego by pewnie nie popracował
każdy z grupy ustawia swoje jako pierwsze dniu pracy wszystkich u niego Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 10-11-2012 10:55

tak zawsze jako pierwsze, ja nie wiem jak na miesie ale michal zapewne juz zdaje sobie sprawe ze taka stawka jak na kanapki to dosc spory wydatek i zysk po oplaceniu wszystkiego jest marny
juz jestem ciekaw jakie ceny ustala producenci zywnosci jezeli place za prace nadal beda sie utrzymywac
chyba ze ktos ma duzo znajomych ktorzy im wytwarzaja duza ilosc kanapek, bo tak zeby uzbierac sobie na maszyne co miesiac i jeszcze miec z tego zysk nie bedzie wcale takie proste


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 11:01

(10-11-2012 10:55)buch napisał(a):  tak zawsze jako pierwsze, ja nie wiem jak na miesie ale michal zapewne juz zdaje sobie sprawe ze taka stawka jak na kanapki to dosc spory wydatek i zysk po oplaceniu wszystkiego jest marny
juz jestem ciekaw jakie ceny ustala producenci zywnosci jezeli place za prace nadal beda sie utrzymywac
chyba ze ktos ma duzo znajomych ktorzy im wytwarzaja duza ilosc kanapek, bo tak zeby uzbierac sobie na maszyne co miesiac i jeszcze miec z tego zysk nie bedzie wcale takie proste

kończą się kanapki z fabryki państwowej więc myślę, że wtedy cena za kanapkę z fabryk graczy przy takich stawkach za płacę będzie odpowiednia na poziomie 25 pln
2-3 zł do góry to nie wiele przy zakupie a wam da większy zysk Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 10-11-2012 11:06

no po miesiacu dzialalnosci bede mogl sie szerzej na ten temat wypowiedziec


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 10-11-2012 12:34

Nie ma wolnych slotow