Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 15:54

(08-11-2012 15:48)buch napisał(a):  nie watpie w to ze kazdy pracuje
chodzi mi tylko o stala godzine tej pracy
nie zawsze jestesmy wstanie kontrolowac swoja stawke zeby byla najwyzsza, chyba ze macie tak zdominowany rynek pracy w tym malopolskimBig Grin ze nikt z poza grupy tam nie ma miejsc pracy, wtedy to rozumiemBig Grin

czasem ktoś inny daje tam miejsca swoje pracy ale nasze są zawsze na górze a osoby z grupy u której w danym dniu pracujemy zawsze są pierwsze także nie ma z tym problemu także na spokojnie, bardziej trzeba pilnować by aktywować od nowa po zwolnieniu stanowiska pracy jak stawki jak się ustawi miejsca pracy po 24 jako pierwsze


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - lukasz9669 - 08-11-2012 16:00

a w malo jest co robic


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 08-11-2012 16:07

You worked for 8 hours at P & P Company Company and you payed a tax of 0.26 PLN to impecabil

Z piątku na sobotę mam impreza i nie wiem jak to będzie wyglądać jeśli chodzi o pracę w grze. Postaram się żeby wszystko było zgodnie z planem aczkolwiek to raczej będzie "maraton" Jerk

Czyli tak, dziś już przepracowałem u Masterex2-a, jutro jest buch chyba a w sobotę tomazzi. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Edit:
Muszę coś dodać. Wczoraj poproszono mnie mailowo o przesłanie skanu karty i dowodu osobistego w celu dokończenia realizacji transakcji. Przed 10 minutami wysłałem im skany, a po 5 minutach mam euro na koncie. Jednym słowem ekspresss. Wszystkie formalności w 15 minut - klasa Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 16:10

tak dokładnie tam - masz przecież listę w pierwszym poście, a plus informuję codziennie u kogo pracujemy w danym dniu w temacie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 08-11-2012 16:19

Mam pytanie, kilka dni temu kupiłem 3 VirtConomics Shares, kiedy dostanę za to kasę czy coś? Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 16:22

(08-11-2012 16:19)WojaKk napisał(a):  Mam pytanie, kilka dni temu kupiłem 3 VirtConomics Shares, kiedy dostanę za to kasę czy coś? Tongue

dopiero jak sprzedana ilość akcji gry osiągnie kwotę 100 000 euro
wtedy każdy adekwatnie będzie dostawał % z całości dochodów całej gry
po prostu kupujesz kupując je akcje gry Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 08-11-2012 16:58

Dobra, otworzyłem firmę z kanapkami - "Salieri's Bar" Ceną za pracę przebiłem tylko valentyna więc miejsca masterex-a będą na pierwszej pozycji.

P.S Tomazzi i kolejne mięso ci zeszło Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 17:02

(08-11-2012 16:58)kleomenes napisał(a):  Dobra, otworzyłem firmę z kanapkami - "Salieri's Bar" Ceną za pracę przebiłem tylko valentyna więc miejsca masterex-a będą na pierwszej pozycji.

P.S Tomazzi i kolejne mięso ci zeszło Smile

świetnie bo kanapki nam potrzebne Smile
dzięki za zakup kleomens Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 17:09

a w jakich regionach ja otworzyles jesli mozna wiedziec?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 08-11-2012 18:00

Tylko Łódź i małopolskie.