Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 10:08

(07-11-2012 01:03)Notowski napisał(a):  Witam mam problem z Wybraniem kraju automatycznie wybiera mi sprawdzałem na wielu przeglądarkach KOREA, REPUBLIC OF
wie ktoś o co chodzi ?

taki kraj rozpoznaje skrypt gry po twoim ip i z tym nic nie zrobisz
jedynie co to możesz się zarejestrować na tym co jest, a po rejestracji na forum gry napisać prywatną wiadomość do admina z prośbą zmiany narodowości na polską i kraju gry


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 10:12

(06-11-2012 16:22)spinhack napisał(a):  Ta administrator ale tylko swojej firmy a nie gry Big Grin. Co do Velentyna to dostałem od niego ofertę tańszego zakupu papieru, widać że gość trzyma rękę na pulsie bo jeszcze stanowisk pracy nie miałem a oferta już była.

jak jesteś czyimś poleconym to już na pewno napisał do niego wiadomość za ile ciebie mu sprzeda
pisze w sprawie każdej osoby która zainwestuje w grę
do mnie pisał w sprawie wojakk, nie sprzedałem to napisał do niego i wyruchał go bez mydła z firmą
w sprawie mmichal, w sprawie haggard i jeszcze kilku poleconych z włoch, czy amerykanów czy anglików


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 07-11-2012 15:41

u kogo dzisiaj mamy pracować? Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 15:46

u coristo ( nick w grze to zdanu )


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 07-11-2012 15:55

u mnie wszystkie sloty juz zajete. 4 wystawilem i ktos inny sie wbil


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 07-11-2012 16:02

Poczekam aż doda jakieś miejsca pracy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 17:45

spinhack fajnie, że wydajesz gazetę w małopolskim ale z ceną to przesadziłeś z deka ...
dziennie by coś dało czytanie gazety trzeba ich przeczytać 5, u ciebie jeszcze nie dają 100% więc 130 zł dziennie za tyle gazet to z deka za dużo bo 25 pln za szt to wątpię byś miał za duże zainteresowanie na nie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - lukasz9669 - 07-11-2012 18:02

jak sprzedawac niewolnikow


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - matig20 - 07-11-2012 18:20

witam mam taki problem... jakiś user robi ze mną spotkania... i chyba je rzegrywam bo mi pisze że musze oddawać mu 15% z soich zarobków... jak temu zapobiec ??? na co rzeznaczyć swoje pierwsze 30zł ???


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 18:26

(07-11-2012 18:02)lukasz9669 napisał(a):  jak sprzedawac niewolnikow
niewolników nie sprzedasz
sprzedać możesz poleconego