Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 15:01

(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

tu sie zgodze
jezeli te 60% udzialow podzielil by na dwie osoby to wtedy mialby on jeszcze wiekszosc udzialow w rezultacie zatrzymal by firme (oczywiscie do czasu az jeden z udzialowcow nie wykupilby od drugiego tych 30% liczac ze po polowie by im sprzedal)


RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 15:04

(03-11-2012 15:01)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mylisz się co do akcji
1000 akcji to 100 %
10% ma państwo ty masz 900 na sprzedaż czyli 90%
jak sprzedasz 100 akcji to ktoś ma 10% w twoich zyskach firmy
co do samej firmy nie sprzedał wojakk firmy tylko udziały więc wydaje mi się to błędem, że koleś stał się właścicielem jego firmy bo kupił udziały a nie całą firmę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-11-2012 15:09

Zobaczymy co na to admin powie ale wydaje mi się że jak firma jest spółką akcyjną to wystarczy posiąść pakiet większościowy. Może jest takie uproszczenie w grze.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 03-11-2012 15:11

(03-11-2012 12:50)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 12:41)UmCyK napisał(a):  Jestem tutaj w tym miesjcu gdzie miałem być
Przyszedłem o 22 a wróciłem do domu z rana więc nie miałem jak pracować sorry :/

jakoś każdy potrafił z grupy być na czas i od czwartku rozpocząć współpracę, rozmowa o grupie trwała kilka dni i każdy kto wyraził zgodę wiedział co i jak ma być tylko ty biedny poszkodowany
zasady są zasadami - wszyscy z grupy potrafią się dostosować do zasad
nie pracowałeś w czwartek, nie pracowałeś w piątek, informowałem co grozi brakiem pracy i to się stało, w małopolskim chcąc być w grupie powinieneś być w czwartek już i pracować wtedy u mnie a wczoraj u kleomens
do grupy przywrócony nie zostaniesz

Moge objechać 2 kolejki czasu nie miałem nawet u siebie przez 3 dni nie pracowałem to jak miałem ogarnac forum :/

Nie wiedziałem kiedy to sie zaczyna :/


RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 15:13

(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 15:01)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mylisz się co do akcji
1000 akcji to 100 %
10% ma państwo ty masz 900 na sprzedaż czyli 90%
jak sprzedasz 100 akcji to ktoś ma 10% w twoich zyskach firmy
co do samej firmy nie sprzedał wojakk firmy tylko udziały więc wydaje mi się to błędem, że koleś stał się właścicielem jego firmy bo kupił udziały a nie całą firmę

tyle ze kupil wiekszosc udzialow przez co jego slowo jest decydujace, z drugiej strony jezeli kupiec okaze sie dobrym przedsiebiorcom to wojak moze na tym jeszcze zyskac, oczywiscie mowimy tutaj juz o sporym obrocie

tomazzi co do grupy to ja wyrazam chec wstapienia ale to jak juz wczesniej wspominalem za kilka dni, narazie moja produktywnosc rowniez jest marna gdyz nie posiadam podstawowych rzeczy (poza domem)

poza tym nie wyobrazam sobie zeby kanapki kosztowaly powyzej 20zl kiedy dzienne zarobki nie przekraczaja 50ciu zlotych, na dobra sprawe nie bylibysmy wstanie nic zaoszczedzic jezeli to sie tak dalej bedzie trzymac
oczywiscie uwazam ze najlepiej zyska na tym sam wlasciciel firmy ktory kanapki ma po cenie produkcji, a reszta bedzie przeplacac, dla innych wlascicieli moze nie bedzie to duzy problem gdyz beda mieli przychody z innych zrodel, ale dla zwyklego pracownika ktorym sam jestem w tej chwili taka cena bedzie nie do przyjecia takze wczesniej czy pozniej kanapki musza zejsc do ceny ok15zl, inaczej nie bedzie na nie popytu gdyz najnormalnie w swiecie nie bedzie graczy na nie stac
jezeli zle mysle prosze mnie poprawic


Odp: RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 15:15

(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 15:01)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mylisz się co do akcji
1000 akcji to 100 %
10% ma państwo ty masz 900 na sprzedaż czyli 90%
jak sprzedasz 100 akcji to ktoś ma 10% w twoich zyskach firmy
co do samej firmy nie sprzedał wojakk firmy tylko udziały więc wydaje mi się to błędem, że koleś stał się właścicielem jego firmy bo kupił udziały a nie całą firmę

No nie wiem ja mam sprzedane 100 akcji, w ostatnio wypłacane 10 aux a osoba która zakupił moje akcje nie dostała na 1 aux a mi pisało że dlatego że mam 800 akcji mojej firmy dostałem coś koło 1.6 Aux???

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 15:22

(03-11-2012 15:13)buch napisał(a):  
(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 15:01)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mylisz się co do akcji
1000 akcji to 100 %
10% ma państwo ty masz 900 na sprzedaż czyli 90%
jak sprzedasz 100 akcji to ktoś ma 10% w twoich zyskach firmy
co do samej firmy nie sprzedał wojakk firmy tylko udziały więc wydaje mi się to błędem, że koleś stał się właścicielem jego firmy bo kupił udziały a nie całą firmę

tyle ze kupil wiekszosc udzialow przez co jego slowo jest decydujace, z drugiej strony jezeli kupiec okaze sie dobrym przedsiebiorcom to wojak moze na tym jeszcze zyskac, oczywiscie mowimy tutaj juz o sporym obrocie

tomazzi co do grupy to ja wyrazam chec wstapienia ale to jak juz wczesniej wspominalem za kilka dni, narazie moja produktywnosc rowniez jest marna gdyz nie posiadam podstawowych rzeczy (poza domem)

poza tym nie wyobrazam sobie zeby kanapki kosztowaly powyzej 20zl kiedy dzienne zarobki nie przekraczaja 50ciu zlotych, na dobra sprawe nie bylibysmy wstanie nic zaoszczedzic jezeli to sie tak dalej bedzie trzymac
oczywiscie uwazam ze najlepiej zyska na tym sam wlasciciel firmy ktory kanapki ma po cenie produkcji, a reszta bedzie przeplacac, dla innych wlascicieli moze nie bedzie to duzy problem gdyz beda mieli przychody z innych zrodel, ale dla zwyklego pracownika ktorym sam jestem w tej chwili taka cena bedzie nie do przyjecia takze wczesniej czy pozniej kanapki musza zejsc do ceny ok15zl, inaczej nie bedzie na nie popytu gdyz najnormalnie w swiecie nie bedzie graczy na nie stac
jezeli zle mysle prosze mnie poprawic

inwestując w firmę zainwestuj też od razu w konto w zakup garnituru, aktówki itp itd
wtedy wzrośnie ci produktywność a więc idąc do pracy zarobisz więcej jak i również większy otrzymasz bonus za pracę - ja codziennie otrzymuję bonus za pracę w kwotach 40-70 pln
także statystyki mają bardzo duże znaczenie pod kątem zarobków


RE: Odp: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 15:24

(03-11-2012 15:15)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 15:01)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mylisz się co do akcji
1000 akcji to 100 %
10% ma państwo ty masz 900 na sprzedaż czyli 90%
jak sprzedasz 100 akcji to ktoś ma 10% w twoich zyskach firmy
co do samej firmy nie sprzedał wojakk firmy tylko udziały więc wydaje mi się to błędem, że koleś stał się właścicielem jego firmy bo kupił udziały a nie całą firmę

No nie wiem ja mam sprzedane 100 akcji, w ostatnio wypłacane 10 aux a osoba która zakupił moje akcje nie dostała na 1 aux a mi pisało że dlatego że mam 800 akcji mojej firmy dostałem coś koło 1.6 Aux???

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

możliwe, że kolejny błąd w końcu to wersja beta
bo pytałem admina o to i tak mi odpowiedział, 100 akcji sprzedanych to 10% udziału osoby która je zakupiła w firmie od kwot w złocie


RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 15:29

(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  inwestując w firmę zainwestuj też od razu w konto w zakup garnituru, aktówki itp itd
wtedy wzrośnie ci produktywność a więc idąc do pracy zarobisz więcej jak i również większy otrzymasz bonus za pracę - ja codziennie otrzymuję bonus za pracę w kwotach 40-70 pln
także statystyki mają bardzo duże znaczenie pod kątem zarobków

o bonusie nie pomyslalem, takze moje wczesniejsze przemyslenia na temat ceny produktow spozywczych jak widze sa bledne
co do garnituru, aktowki itd to wlasnie licze na ile bedzie mnie stac miejsc pracy itp rzeczy przy zakupie maszyny lodowki i innych dobrodziejstw potrzebnych do normalnego funkcjonowania
oczywiscie mamnadzieje ze bez roznicy ile posidamy oddzialow na 1 firme wystarcza 1 maszyna?


Odp: RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 15:31

(03-11-2012 15:29)buch napisał(a):  
(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  inwestując w firmę zainwestuj też od razu w konto w zakup garnituru, aktówki itp itd
wtedy wzrośnie ci produktywność a więc idąc do pracy zarobisz więcej jak i również większy otrzymasz bonus za pracę - ja codziennie otrzymuję bonus za pracę w kwotach 40-70 pln
także statystyki mają bardzo duże znaczenie pod kątem zarobków

o bonusie nie pomyslalem, takze moje wczesniejsze przemyslenia na temat ceny produktow spozywczych jak widze sa bledne
co do garnituru, aktowki itd to wlasnie licze na ile bedzie mnie stac miejsc pracy itp rzeczy przy zakupie maszyny lodowki i innych dobrodziejstw potrzebnych do normalnego funkcjonowania
oczywiscie mamnadzieje ze bez roznicy ile posidamy oddzialow na 1 firme wystarcza 1 maszyna?

Tak 1 maszyna na miesiąc
Trzeba policzyć zyski firmy i sprawdzić czy maszyna się już wzruciła

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2