Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



Odp: RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 14:31

(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 14:25)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:20)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 14:16)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:11)kleomenes napisał(a):  Popyt na maszyny to swoją drogą, a kanapki ?! Big Grin

Moje kanapki zaraz schodzą więc popyt jest

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

mmichal jak z mięsem Big Grin? weźmiesz coś moich wyrobów Smile ??
kanapek to powiem brakuje a szczególnie tańszych


czytałeś wypowiedź wojakk odnośnie akcji firmy ?? sprzedał więcej jak 50% udziałów i stracił firmę - więc jak myślisz jeszcze swoje akcje sprzedawać to uważaj byś firmy nie stracił

Cztałem ale to jak dla mnie jakiś błąd bo akcje aż tyle procent zysku nie daje
A co do twojego mięsa to mi jeszcze zostało 50 sztuk mięsa od ostatniego zakupu od ciebie zużyłem tylko 20 sztuk.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Co do tych akcji to 800 akcji z 10 aux daje nam jakieś 1.6 aux

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Edit: co do akcji to 100 akcji ma państwo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 14:33

no teraz juz napewno wiem wszystkoBig Grin
naprawde bardzo Wam dziekuje za pomoc

masterex co do maszyn to az na taki wklad finansowy pozwolic sobie nie moge, tymbardziej ze gra raczkuje i kto wie czy wogole sie utrzyma
moim zdaniem kazdy interes moze byc oplacalny, ale to juz kwestia tego jak kto go poprowadzi i co zaoferuje
taktyka dopiero sie zaczyna^_^
jeszcze raz dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 14:36

(03-11-2012 14:33)buch napisał(a):  no teraz juz napewno wiem wszystkoBig Grin
naprawde bardzo Wam dziekuje za pomoc

masterex co do maszyn to az na taki wklad finansowy pozwolic sobie nie moge, tymbardziej ze gra raczkuje i kto wie czy wogole sie utrzyma
moim zdaniem kazdy interes moze byc oplacalny, ale to juz kwestia tego jak kto go poprowadzi i co zaoferuje
taktyka dopiero sie zaczyna^_^
jeszcze raz dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania

Zawsze możesz produkować kanapki bo jeżeli państwowe kanapki się skończą a admin nowych nie doda to będzie na nie duże zapotrzebowanie + tomazzi może sprzedaje tańsze mięso

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 14:41

(03-11-2012 14:36)mmichal013 napisał(a):  
(03-11-2012 14:33)buch napisał(a):  no teraz juz napewno wiem wszystkoBig Grin
naprawde bardzo Wam dziekuje za pomoc

masterex co do maszyn to az na taki wklad finansowy pozwolic sobie nie moge, tymbardziej ze gra raczkuje i kto wie czy wogole sie utrzyma
moim zdaniem kazdy interes moze byc oplacalny, ale to juz kwestia tego jak kto go poprowadzi i co zaoferuje
taktyka dopiero sie zaczyna^_^
jeszcze raz dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania

Zawsze możesz produkować kanapki bo jeżeli państwowe kanapki się skończą a admin nowych nie doda to będzie na nie duże zapotrzebowanie + tomazzi może sprzedaje tańsze mięso

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jakie może Tongue mam tańsze mięso niż z fabryki państwowej Big Grin
tego właśnie nie wiemy czy jak się skończą kanapki z fabryki państwowej to pomimo, że nikt w nich nie pracuje i nie produkują czy admin doda z nich towar na rynek czy nie doda
zobaczymy jak się skończą te państwowe, ale nawet jak by dodał to tańsze kanapki z fabryk graczy zawsze będą potrzebne i w znacznie większych ilościach niż te kilka dziennie co się pojawia na rynku


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 14:43

Ja dziennie produkuje max 3-4 kanapek które sprzedaje po 21 PLN

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 14:55

(03-11-2012 14:43)mmichal013 napisał(a):  Ja dziennie produkuje max 3-4 kanapek które sprzedaje po 21 PLN

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jezeli mozna zapytac to ile osob u Ciebie pracuje ze taka mala produkcja dzienna?
3-4 kanapki to zapotrzebowanie dzienne na jednego graczaBig Grin

btw. wlasnie o kanapkach myslalem


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-11-2012 14:56

(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 14:58

(03-11-2012 14:55)buch napisał(a):  
(03-11-2012 14:43)mmichal013 napisał(a):  Ja dziennie produkuje max 3-4 kanapek które sprzedaje po 21 PLN

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jezeli mozna zapytac to ile osob u Ciebie pracuje ze taka mala produkcja dzienna?
3-4 kanapki to zapotrzebowanie dzienne na jednego graczaBig Grin

btw. wlasnie o kanapkach myslalem

nie jest z nami w grupie, odmówił więc ma pracowników co mu produkują 0.20 % kanapki więc tyle dziennie ma na sprzedaż
na pewno by nie stracił będąc w grupie naszej bo wszyscy w grupie mamy dużą produktywność i z 1 pracownika grupy miałby kilka szt Big Grin
ale jego wybór, miejsca w grupie jeszcze są Smile


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 14:58

(03-11-2012 14:55)buch napisał(a):  
(03-11-2012 14:43)mmichal013 napisał(a):  Ja dziennie produkuje max 3-4 kanapek które sprzedaje po 21 PLN

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

jezeli mozna zapytac to ile osob u Ciebie pracuje ze taka mala produkcja dzienna?
3-4 kanapki to zapotrzebowanie dzienne na jednego graczaBig Grin

btw. wlasnie o kanapkach myslalem

Np. W dziś jak na razie pracowało 7 osób tyle ze jakoś dużo nowych graczy u mnie pracuje i sam u siebie pracuje

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 15:01

(03-11-2012 14:56)spinhack napisał(a):  
(03-11-2012 14:29)tomazzi napisał(a):  sprzedał mu 600 akcji czyli 60% i gość stał się właścicielem jego firmy ..
też myślę, że to błąd jakiś
mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i odzyska firmę

Obawiam się że to nie jest błąd, tak jak w normalnym świecie, masz pakiet większościowy firma jest Twoja.

Lepiej dla niego aby tak nie było a i jeżeli się nie mylę to 1000 akcji daje nam 20%

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2