Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 03-11-2012 12:37

Tomazzi sory nie miałem jak pracować wczoraj od dzisiaj zaczne prace Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 12:40

(03-11-2012 12:37)UmCyK napisał(a):  Tomazzi sory nie miałem jak pracować wczoraj od dzisiaj zaczne prace Smile

nie pracowałeś ani w czwartek u mnie, ani wczoraj u kleomens
zostałeś bezpowrotnie wykluczony z grupy i informowałem cię, że jeśli w dniu wczorajszym nie podejmiesz pracy u kleomens to żegnasz się z grupą


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 03-11-2012 12:41

Jestem tutaj w tym miesjcu gdzie miałem być
Przyszedłem o 22 a wróciłem do domu z rana więc nie miałem jak pracować sorry :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 12:50

(03-11-2012 12:41)UmCyK napisał(a):  Jestem tutaj w tym miesjcu gdzie miałem być
Przyszedłem o 22 a wróciłem do domu z rana więc nie miałem jak pracować sorry :/

jakoś każdy potrafił z grupy być na czas i od czwartku rozpocząć współpracę, rozmowa o grupie trwała kilka dni i każdy kto wyraził zgodę wiedział co i jak ma być tylko ty biedny poszkodowany
zasady są zasadami - wszyscy z grupy potrafią się dostosować do zasad
nie pracowałeś w czwartek, nie pracowałeś w piątek, informowałem co grozi brakiem pracy i to się stało, w małopolskim chcąc być w grupie powinieneś być w czwartek już i pracować wtedy u mnie a wczoraj u kleomens
do grupy przywrócony nie zostaniesz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 13:38

ponawiam swoje pytanie
z tego co widze za kazdy oddzial placi sie dodatkowo 1e
czy koszty miejsc pracy rowniez sa platne? jezeli tak to ile kosztuja?

koszt firmy 10e plus licencja 5e = 9oddzialow(1ex90) = 24e
czy do tych kosztow dolicza sie miejsca pracy?
wiem ze jestem moze troche za bardzo dociekliwy, ale jezeli juz mam zainwestowac i cos otworzyc to chcialbym wiedziec ile gotowki potrzeba przelac


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-11-2012 13:44

Każdy oddział 1e, każde jedno miejsce pracy kolejne 1e.
Koszta firmy od 5 do 50e(w zależności od firmy)
Otwarcie, licencja, miejsca/e pracy, filia/e - to wszystko się dolicza.
Czyli np. otwarcie firmy z drzewem + 5 miejsc pracy + 4 "filie" + licencja np. za 5e = 24e za całość.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 13:45

(03-11-2012 13:38)buch napisał(a):  ponawiam swoje pytanie
z tego co widze za kazdy oddzial placi sie dodatkowo 1e
czy koszty miejsc pracy rowniez sa platne? jezeli tak to ile kosztuja?

koszt firmy 10e plus licencja 5e = 9oddzialow(1ex90) = 24e
czy do tych kosztow dolicza sie miejsca pracy?
wiem ze jestem moze troche za bardzo dociekliwy, ale jezeli juz mam zainwestowac i cos otworzyc to chcialbym wiedziec ile gotowki potrzeba przelac

jeśli firma produkująca produkt do produkcji czegoś to wystarczy licencja za 1 e Smile
jeśli natomiast już gotowy produkt to licencja za 5 e

w regionie w którym jesteś masz oddział od razu po zakupie firmy, pozostałe oddziały czyli 8 trzeba wydać 8 e ( po 1 na każdy oddział)
za każde miejsce pracy płacisz 1 e czyli np otworzysz po 1 miejscu pracy w każdym oddziale to koszt 9 e, więcej miejsc to za każde płacisz 1 e
musisz też mieć złoto na koncie gracza które wpłacasz na konto firmy i zamieniasz na pln za nie kupujesz maszynę do produkcji której koszt to 780 pln plus no z pln na koncie firmowym płacisz pracownikom i podatki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 14:01

bardzo dziekuje za odpowiedzi
szkoda tylko ze miejsca pracy ktore sie wykupuje rowniez sa przydzielone do poszczegolnych regionow;/

e: no dobra to jakim cudem geogrebb ma np winnice z 9cioma oddzialami a w nich 4 miejsca pracy
czy to swiadczy o tym iz w conajmniej 5ciu oddzialach nie posiada miejsc pracy?
czy posiadajac oddzial upowaznia Nas to tylko wtedy do sprzedazy produktow w danym regionie?
wiem ze strasznie mecze, ale jestem juz coraz blizej rozwiklania tej calej sprawy, jak tak dalej pojdzie to ruszam z kopyta w poniedzialekBig Grin
no i czy ilosc wyprodukowanych w Naszej fabryce np napokoj jest rowniez jakos dzielona na poszczegolne regiony czy ogolnodostepna?
np mam 9 oddzialow, a miejsca pracy tylko w 1 wojewodztwie, czy towar jest dostepny w calym kraju?
aha no i czy zeby wystawiac miejsca pracy musze przebywac aktualnie w danym regionie? czy mozna monitorowac dzialania calej firmy z jednego miejsca
mam nadzieje ze w miare zrozumiale to napisalem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 14:08

(03-11-2012 14:01)buch napisał(a):  bardzo dziekuje za odpowiedzi
szkoda tylko ze miejsca pracy ktore sie wykupuje rowniez sa przydzielone do poszczegolnych regionow;/

Otóż nie Smile
np masz miejsce pracy w 9 regionach a możesz ustawić sobie w panelu firmy odpowiadającym za rozdzielenie stanowisk, że 9 miejsc pracy będziesz miał w 1 regionie a w pozostałych żadnego
możesz dowolnie rozdysponowywać ilość stanowisk z posiadanych na regiony


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 14:08

(03-11-2012 13:38)buch napisał(a):  ponawiam swoje pytanie
z tego co widze za kazdy oddzial placi sie dodatkowo 1e
czy koszty miejsc pracy rowniez sa platne? jezeli tak to ile kosztuja?

koszt firmy 10e plus licencja 5e = 9oddzialow(1ex90) = 24e
czy do tych kosztow dolicza sie miejsca pracy?
wiem ze jestem moze troche za bardzo dociekliwy, ale jezeli juz mam zainwestowac i cos otworzyc to chcialbym wiedziec ile gotowki potrzeba przelac

Buch jak masz pieniądze możesz zainwestować w maszyny bo na nie jest cały czas popyt. Tyle,że same otwarcie firmy to 50E