Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RefbackBank - zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RefbackBank - zarobki (/Temat-RefbackBank-zarobki-61780)



RefbackBank - zarobki - bukichektor - 06-12-2012 16:32

Witam

Nie mogę znaleźć działu poświęconego stricte refbackowi więc spytam tutaj może ktoś będzie wiedział.
Czy skrypt programu RefbackBank pokazuje w czasie rzeczywistym ile zarobiliśmy?
Pytam ponieważ od niedawna powróciłem do klikania w buxach i po rejestracji w 4 programach przez RefbackBank wyklikałem już z jakiegoś niecałego dolara a na moim koncie w RefbackBank widnieją cały czas zarobki w wysokości 0,2$.
Jeśli wynagrodzenie nie jest pokazywane/doliczane w czasie rzeczywistym przez skrypt to co jaki czas?

Z góry dziękuje za info


RE: RefbackBank - zarobki - bbr - 08-05-2014 14:03

To jest chyba pierwszy temat. Nie wiele opisuje, ale jest _pierwszy_. Także chyba nikt nie powinnien mi nic zarzucać.

Świeży dowód wypłaty:
http://zarabiam.com/Temat-wyplaty-z-bux-ow-BBR-87242?pid=849950#pid849950

Nie wiele osób wie o co chodzi, ale tak niepraktycznie jest skonstruowany regulamin. Pełno jest SPAMu na początku listy, tego się nie kasuje, a dla potencialnie ważnych tematów nie ma miejsca.


RE: RefbackBank - zarobki - xardas1020 - 08-05-2014 14:43

(08-05-2014 14:03)bbr napisał(a):  ale tak niepraktycznie jest skonstruowany regulamin. P.

twoim zdaniem praktycznie skonstrułowany regulamin to taki który pozwalałby każdemu zakładać x tematów o jednej stronie według uznania i swojego kaprysu
jak nie dorosłeś do korzystania z forum i współżycia zgodnego z regulaminem to go opuść - oszczędzisz pracy moderatorom w sprzątaniu twojego spamu


RE: RefbackBank - zarobki - bbr - 08-05-2014 16:02

(08-05-2014 14:43)xardas1020 napisał(a):  twoim zdaniem praktycznie skonstrułowany regulamin to taki

To taki gdzie informacja przedstawiona jest w sposob optymalny. Zobacz do gory, co tu jest napisane o tym serwisie? Praktycznie nic. A ja mam sie podpinac pod niego i moja rzetelna informacja zginie w lawinie innych informacji. Watki bardzo stare powinny byc przenoszone do archiwum, dlatego ze bardzo szybko robia sie SCAMami. I watki ktore nie zniosly proby czasu sa bezwartosciowe i robia dezinformacje.

Wezmiesz za to odpowiedzialnosc, jak ktos zobaczy informacje o buxie, zapisze sie straci pieniadze i czas, i sie okaze ze to juz dawno jest SCAMem?


RE: RefbackBank - zarobki - xardas1020 - 08-05-2014 16:11

Przeczytaj regulamin co tam pisze na temat tematow i ewentualne pretensje, obiekcje do zapisow regulaminu kieroj do admina forum
dopoki nie nastapia zmiany wtedy twoje klony bedacych jus tematow na forum beda szly do kosza zgodnie z zapisami regulaminu


RE: RefbackBank - zarobki - bbr - 08-05-2014 16:36

(08-05-2014 16:11)xardas1020 napisał(a):  dopoki nie nastapia zmiany

Masz mentalność jak w przedsiębiorstwie państwowym. Żadnej innowacji, żadnego pomyślunku aby było lepiej.


RE: RefbackBank - zarobki - xardas1020 - 08-05-2014 21:39

chyba się muszę powtórzyć bbr do ciebie, że wszelkie roszczenia, zażalenia, obiekcje odnośnie zapisów regulaminu kieruj do administracji tego forum, ja jak byś nie zauważył do grona administracji forum nie należę