Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tomazzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: tomazzi (/Temat-tomazzi-61769)

Strony: 1 2


tomazzi - damianus627 - 05-12-2012 22:45

Witam, prosiłbym administracje forum o zrobienie czegoś z tomazzim. Jego spamowanie we wszystkich możliwych tematach jest już nie do zniesienia. Czasem pisze pierdoły chyba tylko po to żeby nabijać posty, wyzywał np. dzisiaj denniska na sb od błaznów i jeszcze gorszych.


RE: tomazzi - miniek9090 - 05-12-2012 22:52

Tomazzi to starszy czlowiek , ktory siedzi calymi dniami przed komputerem . Co Ty bys robil na jego miejscu . Z nudow pisze bezsensowne posty i (chyba) specjalnie wchodzi w parade zeby nabic sobie postow...
Administracja przymyka na niego oko i uwaza jego slowa za swiete .


RE: tomazzi - tomazzi - 05-12-2012 22:56

(05-12-2012 22:45)damianus627 napisał(a):  Witam, prosiłbym administracje forum o zrobienie czegoś z tomazzim. Jego spamowanie we wszystkich możliwych tematach jest już nie do zniesienia. Czasem pisze pierdoły chyba tylko po to żeby nabijać posty, wyzywał np. dzisiaj denniska na sb od błaznów i jeszcze gorszych.

dobrze, że deniska słowa widziałeś bo o tym masz ciszę
frajerem to niech sobie kolegów nazywa, a ja się do nich nie zaliczam - nie wiesz też o o chodzi to się nie wypowiadaj, denisek jest tak ułomny że adwokata, faktora w postaci chłopca na posyłki potrzebuje o nicku damianus627 ???
jeśli cię dana kwestia nie dotyczy to nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy
jeśli mam coś do powiedzenia w danym temacie to w nim piszę i czy ci się to podoba czy nie to już twój problem, od tego jest forum by na nim pisać
nie chcesz czytać - dodaj mój profil do ignorowanych i masz problem z głowy, czytać nie musisz


RE: tomazzi - damianus627 - 05-12-2012 22:57

@tomazzi to się uśmiałem beka
Połowa twoich postów jest bezsensowna, ale przyznam że szanuje to że jesteś ode mnie starszy.


RE: tomazzi - tomazzi - 05-12-2012 23:06

(05-12-2012 22:57)damianus627 napisał(a):  @tomazzi to się uśmiałem beka
Połowa twoich postów jest bezsensowna, ale przyznam że szanuje to że jesteś ode mnie starszy.

dobrze, że twoje są z sensem panie faktorze, adwokacie i obrońco ułomnego deniska
dobrze, że nie wspominasz o jego tekstach w moją stronę frajer i reszta ale no tak - moje widzisz, koleżce trzeba dupę bronić bo jestem stronniczy a nie bezstronny


RE: tomazzi - damianus627 - 05-12-2012 23:10

@tomazzi wiem że on też tak pisał ale ty cały czas prowokowałeś więc jak chcesz się wyładować w pracy to pograj sobie w GTA a nie rozpoczynaj wojny z innymi bo to pokazywało że "błaznem" nie jest dennisek tylko ty.


RE: tomazzi - tomazzi - 05-12-2012 23:15

damianus nie masz pojęcia o co chodzi to się nie wypowiadaj - historia nie zaczęła się od sb tylko dennisek szuka guza i na złą osobę trafił
tak prawda prowokowałem i dennisek jest błaznem i byś klaskał uszami i stawał na rzęsach faktów nie zmienisz
prowokowałem by wyleciał z banem z czatu, dlaczego - bo miałem taki kaprys by nie wkurzał innych bo nie jeden ma jego szczekania dość - zabronisz mi mieć taki kaprys ??? uwolniłem sb na kilka h od jego pierdzenia które robi dołem i górą, trochę podziękowań na pw za to otrzymałem, nie którzy odetchnęli z ulgą i z żalem, że na tak krótko
żyjemy w wolnym kraju każdy robi co chce i czy ci się to podoba czy nie to już jest twój problem


RE: tomazzi - masterex2 - 05-12-2012 23:15

(05-12-2012 22:56)tomazzi napisał(a):  jeśli cię dana kwestia nie dotyczy to nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy

Ale się uśmiałem beka i Ty to piszesz? Ten,który wtyka za każdym razem nos w nie swoje sprawy? beka Proszę Cię nie rób z siebie większego błazna niż jesteś. Ciekawe za co masz 50% ostrzeżen Jerk


RE: tomazzi - Ty27mek - 05-12-2012 23:16

[Vip]tomazzi, według mnie Twoje zachowanie, sposób wypowiadania się, nastawienie do innych wzbudza niepewność co do Twej osoby.

Rozumiem, że masz x lat i jesteś o wiele starszy, ale to jak traktujesz innych i jak się zachowujesz nie jest zabawne, to jest chamskie, szczeniackie zachowanie.

Nie mam zamiaru wchodzić Ekipie, Bananowi w paradę, ale powinieneś być zadowolony, że masz tylko 50% warnów (zapewne jakbyś nie znał się na rzeczy cd. niektórych tematów, to skończyłoby się to w inny sposób).


RE: tomazzi - Killer - 05-12-2012 23:17

Na wstępie dodam że jestem bezstronny i jestem od pilnowania porządku.

Spokojnie, nie ma już taryf ulgowych, za jego aktywność często przymykałem na niego oko, jednak miarka się nieco przebrała, jak będzie niemiłą atmosferę to zostanie ukarany, kolejnego warna już dziś otrzymał, a na sb z tego co mi wiadomo razem z denisem mają po banie bo jak koguty sobie skakali do dziobów. Mimo, że Tomazzi to jeden z aktywniejszych użytkowników na forum to faktycznie coraz częściej się kłoci i czepia o każdą pierdołę, jeśli będzie tak dalej to warnami dorobi się urlopu, a jest już w połowie drogi. Temat zamykam bo nic nie zmieni, a znów będziecie się wyłącznie spinać.