Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
co grozi za pobicie policjanta po służbie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: co grozi za pobicie policjanta po służbie (/Temat-co-grozi-za-pobicie-policjanta-po-sluzbie-61761)

Strony: 1 2


co grozi za pobicie policjanta po służbie - Kubabest - 05-12-2012 17:32

sprawa wyglada tak:
Jakiś czas temu ze znajomymi byliśmy na piwie w pubie, jak to czasami bywa pod wpływem alkoholu czsami sie kłopoty same zjawiają .Doszło do ostrej wymiany zdań z jednym gościem, lecz na tym sie skończyło obyło sie bez rękoczynów. Jednak ze czlowiek okazał sie mściwy a sam nie chciał mieć kłopotów nasłał na nas swojego kolege policjanta z którym pił. Gdy juz szliśmy do domu wyszli za nami z baru i zaczeło sie od tego, że ten policjant uderzył mojego kolege, nastepny cios lecieął do mnie ale zdązyłem sie obronić ,wtedy inny z moich kolegów uderzył go. Na tym sie skończyło rozeszlismy sie do domu. Teraz okazuje sie ze ten policjant pojechał na obdukcje do szpitala , nie wiem dokładnie co tam mu sie stało wygladało ze nic mu nie było. Mam pytanie co nam tzn mi i moim znajomym może grozić za to? czy mozemy być nawzajem swoimi świadkami czy potrzebny jest ktos postronny? czy to ze on był policjantem ma jakies inne konsekwencje niz w przypadku innej osoby?


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - cpr - 05-12-2012 17:37

Ja ze swojej strony dodam tylko tyle, że nie ma znaczenia czy policjant był po czy na służbie. W resztę się nie zagłębiam.


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - kleomenes - 05-12-2012 17:38

Prawnikiem nie jestem ale nie musisz się martwić myślę. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś policjanta "obrócił". Nie przejmuj się, najwyżej cie dojedzie po cywilnemu w drodze rewanżu, tyle.


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - cpr - 05-12-2012 17:40

(05-12-2012 17:38)kleomenes napisał(a):  Prawnikiem nie jestem ale nie musisz się martwić myślę. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś policjanta "obrócił". Nie przejmuj się, najwyżej cie dojedzie po cywilnemu w drodze rewanżu, tyle.

..., jasne, obdukcję zrobił sobie tylko dla zabawy nie?


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - kleomenes - 05-12-2012 17:45

UP.
Jak ciota, to czemu nie. Poza tym policjant prowodyr, autor był z kolegami(świadkowie), tego policjanta zapewne widziano jak pił, jeszcze lepiej by było gdyby ktoś widział jak za nimi wychodzili we dwóch. Nie ma się co martwić Smile
To co, policjant po służbie może prowokować akcje bezkarnie ? Bez przesady.


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - cpr - 05-12-2012 17:48

Ja tego nie powiedziałem, ale znasz relację 1 osoby- czyli tak na prawdę nic.


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - kleomenes - 05-12-2012 17:54

Z sytuacji którą opisał kolega wyciągam takie wnioski Smile
Jak było dokładnie to nie wiem. Od tego jest sąd żeby wyjaśnić, ale jeżeli jest tak jak opisuje to myślę, że się wybroni jak przyjdzie co do czego.


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - Symbian - 05-12-2012 18:03

Eh te psiaki... takie cwane a gdy zgłosiłem włamanie na e-mail itd.. to umorzyli sprawę z braku dowodów..
Ten policjant jakiś niepoczytalny był chyba beka także nie ma się co przejmować Smile


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - tomazzi - 05-12-2012 18:14

jeśli policjant był trzeźwy a wy pod wpływem macie przekikrane -sąd weźmie pod uwagę słowo po pierwsze trzeźwej a tym bardziej policjanta
na waszym miejscu zrobił bym zrzutkę i wynajmował już dobrego prawnika, dać mu upoważnienia i niech was reprezentuje

tak jak cpr napisał nie ma znaczenia czy był na służbie czy nie - w świetle prawa policjant jest 24 h na służbie, jest urzędnikiem państwowym i taka akcja na służbie czy nie jest czynną napaścią na funkcjonariusza
z waszej strony to była czynna napaść na funkcjonariusza
gdyby kolega zrobił obdukcję można by było działać, że również doznał uszkodzenia ciała a tak macie problem i to duży


RE: co grozi za pobicie policjanta po służbie - kleomenes - 05-12-2012 18:23

No to ja mam inne zdanie na ten temat Smile