Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany Paypal, moneybookers, LR (/Temat-Wymiany-Paypal-moneybookers-LR-61752)

Strony: 1 2 3


Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Fajka - 05-12-2012 20:20

Chcesz wymienić jakąś kasę?
Pisz PW lub na maila. Koniecznie podaj nick z forum. Maila otrzymasz przez PW. To miał być normalny temat, ale niektórym użytkownikom to jak widać przeszkadza.


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Limitless - 06-12-2012 21:14

56$ z LR na Skrila da rade??


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Fajka - 07-12-2012 11:20

Niestety nie mam w tej chwili na Skrillu środków.


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - tomazzi - 07-12-2012 11:23

fajka jedno techniczne pytanie :

prowadzisz działalność dg, masz do GIODO zgłoszone i zarejestrowane działania w związku z posiadaniem danych osobowych, ich przechowywaniem itp itd ?
bo takie oświadczenia z podawaniem danych osobowych wysyłanych do ciebie jeśli nie masz uprawnień to jest to łamanie prawa, a ustawa o ochronie danych osobowych obowiązuje


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - tttomcio - 07-12-2012 11:27

Dokonano wymiany PP-bank z użytkownikiem Fajka na kwotę 2k pln.
Potwierdzam że wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i szybko.
Transakcja w 100% pozytywna. Na tą chwilę uważam że osoba jest godna zaufania.


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Fajka - 07-12-2012 11:36

Potwierdzam transakcję z tttomciem.

Tomazzi czy zgłosiłeś do GIODO, że kupowałeś/sprzedawałeś na Allegro i masz dane osobowe sprzedającego/kupującego?

Proszę o niezaśmiecanie tego tematu tak durnymi wypowiedziami.


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - tomazzi - 07-12-2012 11:38

to nie są durne wypowiedzi - jeśli nie masz nic w giodo nie masz prawa do pobierania danych osobowych ich przechowywania i przetrzymywania
a skoro się rzucasz to dla mnie świadczy, że należy powiadomić giodo o fakcie łamania prawa przez twoją osobę, a jeśli masz w giodo co należy to tylko poinformują po sprawdzeniu, że jesteś osobą z uprawnieniami co do otrzymywania i przetrzymywania czyichś danych osobowych i po kłopocie i wtedy plus dla ciebie
bez praw no to poniesiesz wszelkie prawne konsekwencje
ja rozumiem z twojej strony kwestię zabezpieczenia się przed oszustwem, ale niech to będą opcje zgodne z literą prawa, a nie opcje którymi ty sam łamiesz prawo


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Fajka - 07-12-2012 13:50

Nie pobieram żadnych danych osobowych od nikogo. Proszę o przelew 1gr, gdzie te dane się znajdują.

Jeżeli zamierzasz załatwić mi kontrolę z GIODO to po prostu nie mam pytań co do twojej osoby.

EOT


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Limitless - 07-12-2012 13:53

Fajka zamienisz 55.84$ z LR za 150zł MB Skrill


RE: Wymiany Paypal, moneybookers, LR - Fajka - 07-12-2012 13:56

Limitless pisałem wyżej, że nie posiadam obecnie środków na MB. Poza tym biorąc pod uwagę prowizje obu serwisów nie zgodziłbym się na wymianę przy takim kursie. Pozdrawiam.