Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-odnosnie-powiadamiaczy-na-restock-6175)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - kwasu123 - 28-04-2010 19:53

Wita. Chciałbym sie zapytać czy ta stronka: http://lockerzshare.in/soundalerter/ jesli jest używana przed i w czasie restocku to, mozna za nia dostac bana?


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Magnus - 28-04-2010 19:59

Można ... Trzeba uczciwie uczestniczyć w restocku


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - kwasu123 - 28-04-2010 20:01

Aha. A jeszce 1 pytanko jak oni niby moga wiedzieć (lockerz) ze kozystam z tej stronki..?? Przecie moje ip jest tylko na tej stronce.


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Magnus - 28-04-2010 20:03

Nie wiem ale na pewno by jakoś się gapnęli ...


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Nyscerion - 28-04-2010 20:05

Szansa że zostaniesz wykryty, że używasz tej stronki jest 0000,1 na 100%. Możesz używać spokojnie.


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - kwasu123 - 28-04-2010 20:06

OK dzieki za odp +. Postaram sie byc na temspeak'u :0


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Magnus - 28-04-2010 20:06

jak nie dostanie bana no to ta stronka jakaś badziewna ... zresztą nie wiem Tongue


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Sportomaniak - 28-04-2010 20:40

Juz Wy nie badzcie tacy... no, wiecie. Ja nie wiem, bo mi slowa brakuje.

Onegdaj, jak mogli by to wykryc Panowie z http://www.lockerz.com wystepujacy w filmikach ? Hmm ?


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Lookso - 28-04-2010 20:57

(28-04-2010 20:06)Magnus napisał(a):  jak nie dostanie bana no to ta stronka jakaś badziewna ... zresztą nie wiem Tongue
Ja sądzę, że ten powiadamiacz jest raczej dobry dla amerykanów. Jak na tamtej stronie się coś wyświetli, to pewnie będzie dla nas już za późno, bo my mamy wcześniej restocki. Przypominam, że USA jest około 6 godzin do tyłu Wink


RE: Pytanie odnośnie powiadamiaczy na restock - Nyscerion - 28-04-2010 21:05

(28-04-2010 20:57)Lookso napisał(a):  
(28-04-2010 20:06)Magnus napisał(a):  jak nie dostanie bana no to ta stronka jakaś badziewna ... zresztą nie wiem Tongue
Ja sądzę, że ten powiadamiacz jest raczej dobry dla amerykanów. Jak na tamtej stronie się coś wyświetli, to pewnie będzie dla nas już za późno, bo my mamy wcześniej restocki. Przypominam, że USA jest około 6 godzin do tyłu Wink

Wydaje mi się że ten powiadamiacz bazuje na sprawdzaniu zmian na PTZ Place .lockerz.com, dlatego będzie działać czy na każdym Restocku.