Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron (/Temat-SPRZEDAM-Ogolnoswiatowy-katalog-stron-61747)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - BEEREM - 05-12-2012 02:54

1.Nazwa przedmiotu : Serwis ScoreMyCareer.com
2.Opis przedmiotu : Posiada ranking Alexa: 113,995 oraz PR: 3
Oparty jest na wykupionej licencji PHP LD5 (sprzedawanej wraz z serwisem).

Domena zarejestrowana w networksolutions.com(do 16.12 ale bedzie przedluzana na kolejny rok). Strona głównie zarabiała na adsense i na promowanych linkach, teraz trochę ją zaniedbałem ze względu na studia. We wrześniu zarobiła 12$ i od tamtej pory miesięcznie to jakieś 1-3$.

Ma wykupioną pozycję na linksadmin.net/directories za 31$, (22 pozycja).
Statystki z maja(analytics), gdzie serwis miał odpowiednią reklamę:

Visits: 9,798

Unique Visitors: 7,193

Pageviews: 32,292


Zdecydowanie dla kogoś kto będzie miał czas na rozreklamowanie go od nowa.

Wycena strony:
[Obrazek: 1372547.jpeg]

4.Kontakt : Preferuję PW, jeżeli ktoś chce mogę podać mail/nr telefonu na priv.
5.Cena : Do ustalenia.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, bezpośredni przelew, allegro...


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - yazir - 05-12-2012 07:22

[quote='BEEREM' pid='509893' dateline='1354672442']

Wycena strony:
[Obrazek: 1372547.jpeg]



Proszę Cię, serio? Wierzysz w te wyceny domen? beka 115 227
Przecież to nawet 10% tego nie jest warte.


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - tomazzi - 05-12-2012 07:34

ludzie to szukają naiwnych ...
ta domena nie jest warta 11 tysięcy bo tyle mniej więcej wychodzi 10% z tej pseudo wyliczonej wartości


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - zarabiamwnecie - 05-12-2012 07:42

115 277 zł to jest wycena hostingu na którym stoi strona czyli inaczej "serwer" i nie wciskaj kitów, że jest tyle warta.. wpisz sobie np

[Obrazek: 5drjtz.jpg]

Tutaj przykład domeny zarabiam.com ta suma to jest wartość hostingu na którym stoi nasze forum. Tongue


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - bios - 05-12-2012 08:30

@up

Skądże Ty wziął informację, że to wycena serwera? Undecided


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - BEEREM - 05-12-2012 15:11

Panowie znawcy, powiem wam tak: to nie jest żadna wycena serwera, jeżeli tak bardzo chcecie to mogę ją sprzedać razem z serwerem. Dodam również że kwota jaka mnie interesuje nie jest nawet 1% tej kwoty. Potrzebuje szybko pieniędzy żeby móc stanąć na nogi i pospłacać to i owo bo krucho w moim życiu aktualnie dlatego czekam na oferty, jeżeli cena będzie pokrywała chociaż po części moje zapotrzebowanie finansowe sprzedaję bez namysłu.

Jest to swojego rodzaju okazja, kto wie co to znaczy się zadłużyć, ten zrozumie.

Pozdrawiam


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - yazir - 05-12-2012 15:13

BEEREM inteligencie ta wycena to nie jest wycena sajtu, domeny czy czegokolwiek innego, to jest tak losowe że to bajka.
Jak 100-200 byś dostał za to to sukces. Ale i tak domena nie porywa niczym


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - BEEREM - 05-12-2012 15:35

Zapraszam do skorzystania z każdej innej wyceniarki stron, łącznie z tymi zagranicznymi.

Strona przy reklamie zarabiała normalne pieniądze. A domena z takim rankingiem alexa, PR=3, bazą danych jest coś warta.

Widzę że wszyscy tutaj myślą że skoro podałem wycenę przez ST to znaczy że chcę za nią tyle pieniędzy w takim razie dla waszej informacji całość mogę sprzedać za 500zł od tzw. "strzała". Jeżeli znajdzie się zainteresowany to zapraszam.

Pozdrawiam


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - tomazzi - 05-12-2012 15:42

człowieku zejdź na ziemię z wyspy zwanej fantazja
to co oferujesz to maximum ile możesz wołać to 200 pln i powinieneś skakać z radości jeśli tyle dostaniesz
to, że zarabiała coś to opcja przeszła bo na tą chwilę nie zarabia
te wyceniarki to sobie wsadź tam gdzie słońce nie zagląda bo to nie jest wycena wartości nawet w 0.00000001% tego co oferujesz
jeśli myślisz, że dostaniesz 500 pln za to to żyj nadzieją dalej, marzenia nic nie kosztują ale pozostaniesz i z tym co chcesz sprzedać i ze swoimi marzeniami


RE: [SPRZEDAM] Ogólnoświatowy katalog stron - BEEREM - 05-12-2012 15:51

Zarabia, tylko że nie tyle co kiedyś bo nie mam czasu ani pieniędzy na dalszy jej rozwój.

Ten nalot "hejtingu" na mnie przez to że dodałem wycenę serwisu jest niemiłosierny. Dałem ot tak, gdyby ktoś chciał sprawdzać w takim serwisie to ma już z góry podane, nie jest to dla mnie główne źródło wyceny.

Panie kolego "tomazzi", dzięki za swoją opinię ale nie biorę do siebie komentarzy od osób którzy nie mają pojęcia co to jest alexa ani dobrze rozrośnięty katalog, bo sądząc po Pana komentarzu albo Pan nie wie co to jest albo zignorował pan informacje o tych rzeczach.

Pozdrawiam