Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zanox.com - sylwu - 26-02-2013 20:40

ja bym się tam cieszył jak bym miał 20 leadów dziennie. moje max to 15 po dniu promowania.
można widzieć z jakiej dziedziny programy promujesz??


RE: Zanox.com - surfer0700 - 26-02-2013 20:42

Pisałem już dwukrotnie w tym temacie Big Grin
GRY ONLINE


RE: Zanox.com - sylwu - 26-02-2013 20:59

aha, spox, dopiero od niedawna śledzę ten temat,
to zupełnie inna dziedzina niż moja, ja tam bardziej programy finansowe itp


RE: Zanox.com - surfer0700 - 26-02-2013 21:23

@up

W finansowej jestem od niedawna. Średnio 1k miesięcznie, więc jestem zadowolony.
Mimo to nie spoczywam na laurach i mam nadzieję że jakoś się podciągnę Wink


ZANOX i własna firma - faktura - rebrov - 06-08-2013 21:50

Witam

Jestem tu po raz pierwszy i mam mały problem z Zanoxem.
Mam swoją firmę i jestem Vatowcem. Wiem że potrzebuje międzynarodowy NIP UE żeby rozliczać się z Zanoxem. Zleciłem księgowej aktualizacje i ona przygotowała mi VAT-R

I teraz, czy jak wybiorę opodatkowanie jako firma działająca w Unii wygeneruje mi się faktura z wyliczonym podatkiem VAT ? Czy jakieś pokwitowanie ??
Moja księgowa za bardzo nie wie jak się za to zabrać a ja też nie wiem jak to wygląda do końca. Jak się to księguje tak żeby było dobrze.

Proszę o info jak ktoś się w ten sposób rozliczna z Zanoxem


RE: ZANOX i własna firma - faktura - surfer0700 - 06-08-2013 21:58

Zarabiałem na Zanoxie kilka lat, co prawda bez firmy ale jednak. Moja księgowa wpisała mi to do pitu jako dzierżawę.
Czy masz firmę czy jej nie masz to i tak dostaniesz rachunek / pokwitowanie, które sam będziesz musiał sobie wydrukować.
Wygląda ono następująco:
[Obrazek: oix1k2.png]


RE: ZANOX i własna firma - faktura - rebrov - 06-08-2013 22:23

No tak pokwitowanie ale czemu masz w Euro skoro widzę że dostępna jest nasza waluta.
Poza tym mam firmę a księgowa nie wiem jak to ugryźć tzn jak to zaksięgować. Czy jak zaznaczę firma w profilu opodatkowania zamiast pokwitowania będzie faktura ?


RE: ZANOX i własna firma - faktura - surfer0700 - 06-08-2013 22:31

(06-08-2013 22:23)rebrov napisał(a):  No tak pokwitowanie ale czemu masz w Euro skoro widzę że dostępna jest nasza waluta.
Poza tym mam firmę a księgowa nie wiem jak to ugryźć tzn jak to zaksięgować. Czy jak zaznaczę firma w profilu opodatkowania zamiast pokwitowania będzie faktura ?

Polska waluta dostępna jest tylko w niektórych programach. Korzystałem z kilku, dlatego co miesiąc otrzymywałem dwa pokwitowania:
1. Za to co zarobiłem w PLN
2. Za to co zarobiłem w EURO

Co do twojego pytania, poszukaj na nie odpowiedzi w pomocy Zanox'a:
http://ui.zanox.com/bin/z_in_frm.dll?1011101110110&981375824662_16776_1193


RE: Zanox.com - surfer0700 - 17-10-2013 10:07

Nie wiem jak tam u Was, ale mnie zanox zaczął oszukiwać w rozliczeniach z leadów, być może przypadek, ale działo się tak przez dwa miesiące, dlatego póki co rezygnuje z ich usług i zaczynam korzystać z bezpośrednich programów partnerskich.


RE: Zanox.com - Fajka - 18-10-2013 09:35

Co masz na myśli pisząc bezpośrednie programy partnerskie?


Rzadko znajdziesz bezpośrednio u dostawców ofertę, zależy co promujesz. Ale piszesz, ze gry więc chyba tym bardziej.