Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zanox.com - mlekoju - 07-02-2013 16:23

Właśnie zauważyłem, bo odrzucili mi 7 programów, ale spodziewałem się tego, bo dopiero wczoraj założyłem stronę. Ale mam zamiar ją rozkręcić w ferie, przygotować ładnie i myślę, że będzie lepiej Wink


RE: Zanox.com - surfer0700 - 21-02-2013 18:56

W mojej ocenie programy partnerskie najlepiej dodawać do stron specjalnie pod nich stworzonych.
Zdecydowanie łatwiej o wypełnienie leada jeżeli tematyka strony = tematyce programu.
Mimo to często zdarza się sprzecznie. Np. portal tylko dla mężczyzn reklamuje podpaski.

Coś tu jest nie tak Tongue


RE: Zanox.com - mlekoju - 22-02-2013 12:50

Jak na razie mam 2 zaakceptowane programy. Ale jeszcze nie zacząłem prawdziwej przygody z zanoxem. Nie mam czasu niestety tyle, żeby wszystko ogarniać. Jak tylko ustabilizuje pozostałe możliwości dochodów to wezmę się na poważnie za ten program partnerski. Bo można na nim sporo zarobić Wink


RE: Zanox.com - surfer0700 - 22-02-2013 13:15

Można, można, ale trzeba mieć sposób.
Mnie coraz bardziej denerwuje RYGORYSTYCZNE weryfikowanie leadów.
Coraz więcej programów przestaje płacić tak jak kiedyś, co jest dla mnie nie do przyjęcia.
Skoro ja jestem w porządku dla programu, to oni powinni być w porządku dla mnie.
Niestety w programach rejestruje się coraz więcej spamerów, przez co uczciwi użytkownicy na tym tracą. A szkoda....


RE: Zanox.com - mlekoju - 22-02-2013 13:17

No można było się tego spodziewać poniekąd. Ciekawe jak mi się tam uda zabłysnąć. Może w przyszłym miesiącu ruszę tam. Jednak nic nie jest pewne ;/


RE: Zanox.com - sylwu - 22-02-2013 16:37

Próbował ktoś programu zwrotu podatku euro-tax ?? Wpadają leady czy ciężko?


RE: Zanox.com - mlekoju - 22-02-2013 16:59

Ja z tego programu korzystam w serwisie afiliant i zalicza bardzo ładnie każde lead Wink


RE: Zanox.com - surfer0700 - 23-02-2013 18:08

Duże jest tym zainteresowanie? Tongue


RE: Zanox.com - sylwu - 26-02-2013 10:15

Niby teraz jest sezon na te zwroty. Przed wczoraj popromowałem trochę, czego efektem był 1 lead.


RE: Zanox.com - surfer0700 - 26-02-2013 10:22

No ja trochę zaniedbałem promocję i dziennie tylko po 15-30 leadów wpada. Ale lepszy rydz niż nic.
Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania dot. tej sieci, proszę pisać w tym temacie, nie na PW. Smile