Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zanox.com - surfer0700 - 27-12-2012 19:52

To teraz musisz go zweryfikować. Wejdź w swoje konto na powierzchnie reklamowe i z tego co pamiętam masz dwa sposoby weryfikacji:
1. coś tam Tongue
2. Wrzucenie pliku na serwer.

Pobierasz plik od nich, wrzucasz na swój serwer. Wchodzisz na ten plik i strona zweryfikowana Smile


RE: Zanox.com - Puziowski - 27-12-2012 20:03

Ooo, nawet działa. ; )
Wybrałem opcję wklejania kodu HTML do Headu po czym potwierdzeniem po przez klik w link.

A miałbyś może chwilkę żeby pomóc mi troszkę blog ogarnąć? Tongue


RE: Zanox.com - surfer0700 - 27-12-2012 20:10

No pewnie, nie ma problemu Smile
Korzystasz z jakiegoś komunikatora? Jeżeli tak to podeślij mi numer/nazwę na PW.


RE: Zanox.com - Donaj - 08-01-2013 16:34

Witam, przy rejestracji wypluwa mi, że mam podać dane firmy

Kod:
"Proszę potwierdzić, czy podlegasz obowiązkowi podatku obrotowego według niemieckiej ustawy o podatku obrotowym. W razie potrzeby proszę wypełnić dodatkowe dane i zwrócić także uwagę na stronę pomocy.
Pomoc znajdą Państwo tutaj."

Idzie to jakoś ominąć? bo według komentarzy firma nie jest potrzebna.


RE: Zanox.com - biznesznamipl - 10-01-2013 01:59

Bry, co do Twojego postu (Donaj), to nie wiem. Zapomniałem zupełnie o tym forum. Pomysły i realizowanie ich, wybiły mi z głowy...

Surf, napisz do mnie na mejla, dostałeś adres.

Pomożesz, to i ja Ci pomogę Smile Mam kilkadziesiąt stron do zrobienia, a i team też jest Big Grin


RE: Zanox.com - surfer0700 - 11-01-2013 13:25

(08-01-2013 16:34)Donaj napisał(a):  Witam, przy rejestracji wypluwa mi, że mam podać dane firmy

Kod:
"Proszę potwierdzić, czy podlegasz obowiązkowi podatku obrotowego według niemieckiej ustawy o podatku obrotowym. W razie potrzeby proszę wypełnić dodatkowe dane i zwrócić także uwagę na stronę pomocy.
Pomoc znajdą Państwo tutaj."

Idzie to jakoś ominąć? bo według komentarzy firma nie jest potrzebna.

Zrób screena i wstaw tutaj, bo nie bardzo wiem w jakim momencie stoisz. Próbowałem to odnaleźć u siebie na koncie, ale nic z tego. Tak więc czekam na screena.


(10-01-2013 01:59)biznesznamipl napisał(a):  Bry, co do Twojego postu (Donaj), to nie wiem. Zapomniałem zupełnie o tym forum. Pomysły i realizowanie ich, wybiły mi z głowy...

Surf, napisz do mnie na mejla, dostałeś adres.

Pomożesz, to i ja Ci pomogę Smile Mam kilkadziesiąt stron do zrobienia, a i team też jest Big Grin

Najlepiej byłoby gdybyś tutaj przedstawił mi moja ofertę.


RE: Zanox.com - m4rcin93 - 11-01-2013 14:04

Czy w tej sieci jest napisane przy programie czy można w nim motywować tak jak jest w Netsales?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 11-01-2013 16:40

Tak. Przy każdym programie masz informacje co, gdzie i jak. Czy można motywować, czy nie można, a jeżeli można to w jaki sposób. W jakim "stanie" umieszczać reklamy itd. Smile


RE: Zanox.com - mlekoju - 06-02-2013 10:58

Niedawno się tu zarejestrowałem i dziś dopiero pozbyłem się problemu z nieprzyjmowaniem mnie do programów Wink
Dokończyłem ustawianie powierzchni i wszystko już jest dobrze, czas zacząć zarabiać.


RE: Zanox.com - surfer0700 - 07-02-2013 09:13

Ustawienie powierzchni jest bodajże od stycznia tego roku i jest to niezbędne, by zostać przyjętym do któregokolwiek programu.
Poza tym strona musi być satysfakcjonująca i zgadzać się tematycznie z programem. Wydawcy niechętnie akceptują strony w budowie albo nie na temat.