Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zanox.com - nitram - 04-12-2012 18:28

No to się rejestrujemy i działamy mówisz ze reflinków nie ma tak ? Bo jak coś mogę sie zarejestrować z Twojego.


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 18:31

Nie wiem czy refy są, nie interesowałem się tym wcześniej.
Jeżeli Ci się nie spieszy mogę to sprawdzić i ew. podesłać Ci link.


edit:

Zarejestruj się normalnie Wink Jeżeli jest system poleconych to trudno, moja strata Tongue


RE: Zanox.com - poczmail - 04-12-2012 18:56

Szkoda, że osoby niepełnoletnie nie mogą w tym uczestniczyć. :/
Mam sporo pomysłów, jak trochę na tym dorobić. Smile
Skan dowodu prawnego opiekuna nie załatwi sprawy? Czy konieczna jest pelnoletność danej osoby fizycznej, przystępującej do wspólpracy w Zanox?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 18:57

Wydaje mi się, że pełnoletność jest niezbędna.
Zawsze możesz założyć konto na któregoś rodzica Wink
Masz pomysły? Pisz, z chęcią je wykorzystam Big Grin


RE: Zanox.com - poczmail - 04-12-2012 19:07

W zasadzie warto spróbować...jak przebiega rejestracja? Tj. czy trzeba podpisywać jakieś dokumenty, przychodzą osobiście jakieś "kwity"? Wink

Co do pomysłów...na pewno je wdrożę i nie omieszkam poinformować, jeżeli okażą się dochodowe...ale do tego potrzeba na pewno czasu. Zresztą tyle, to na pewno wiesz surfer Tongue


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 19:14

Nie... Bynajmniej jak ja rejestrowałem się rok temu to nic takiego nie było potrzebne.
Co do pomysłów - no niestety potrzeba trochę czasu, ale warto Smile
Jakbyś miał jakieś innowacyjne sposoby na sprzedaż, to masz moje PW ^^


RE: Zanox.com - poczmail - 04-12-2012 19:24

Miło słyszeć taką informację... Wink

W wolnej chwili postaram się przetestować serwis od wewnątrz - i sprawdzić, jaki faktycznie drzemie w nim potencjał. Bo żebym wdrożył w życie wszystkie moje plany - roku by nie starczyło ;D
Ale akurat zanox mnie zainteresował. Tongue


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 19:26

Oby te pomysły były zarówno tak dochodowe jak czasochłonne Smile
Tak czy inaczej życzę powodzenia.
W razie pytań, w tym temacie jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam


RE: Zanox.com - Mol - 06-12-2012 17:17

A jeśli chodzi o formularze do banków ? jakie są stawki ?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 06-12-2012 17:44

Nie biorę udziału w żadnym programie bankowym, aczkolwiek stawki widoczne są dla wszystkich.
Zazwyczaj jest to x% od pożyczki, z resztą jak wszędzie - nie wliczając providenta, bo ten ma stałą prowizję za każdy zweryfikowany lead.