Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 17:28

Zanox.com jest jedną z większych europejskich sieci afiliacyjnych. Główna siedziba sieci znajduje się w Niemczech, jednak dostępnych jest kilkadziesiąt wersji językowych, dzięki czemu każdy bez problemu poradzi sobie z obsługą panelu.

Jak w każdej sieci afiliacyjnej zarabiamy na programach.
Stawki zależne są od programów, do których dołączymy.

Co wyróżnia tą sieć od standardowych polskich afiliantów?
Właściwie nie mamy żadnych ograniczeń.
Każdy kto posiada chociażby legalną bazę mailingową może zarobić całkiem przyzwoite pieniądze.
Target to nie tylko ludzie z Polski, ale praktycznie z całego świata.

Sam korzystam z tej sieci od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Jak wszędzie zdarzały się niemiłe zaskoczenia, ale nie były one spowodowane "zanoxem", a programami z których przez pewien czas korzystałem.

Sieć rozwija się w naprawdę oszołamiającym tempie, do wyboru mamy spore ilości programów, nic tylko zarabiać.

Ponadto istnieje coś takiego jak ranking usług przez Nas świadczonych, dzięki któremu możemy przystępować do jeszcze bardziej wartościowych programów.

Korzysta lub korzystał ktoś z Was z tej sieci? Jakie są Wasze opinie, doświadczenia z Nią związane?
A może macie jakieś pytania?


Zapraszam do dyskusji!


RE: Zanox.com - poczmail - 04-12-2012 17:54

Maxymalna wypłata to 200 euro?
Można zarabiać zarówno w euro, jak i w polskich zł?
Są dostępne programy płącące za kliknięcia?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 17:59

1. Nie.
2. Tak.
3. Tak.


RE: Zanox.com - Tiger04 - 04-12-2012 18:06

Czy żeby korzystać z serwisu muszę mieć założoną firmę?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 18:10

Nie trzeba mieć założonej firmy.
Sam jestem prywaciarzem Tongue


RE: Zanox.com - poczmail - 04-12-2012 18:12

I jeszcze te, które mi się przypomniały. Big Grin
1. Wymagana jest pełnoletność?
2. Istnieje system referencyjny, jezeli tak, ilu poziomwy/procentowy?


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 18:14

1. Tak
2. Nie mam zielonego pojęcia. Nigdy mnie to nie interesowało, gdyż nie zbieram refów Wink


RE: Zanox.com - nitram - 04-12-2012 18:15

Podpinam się do pytania wyżej ale pewnie firma nie jest konieczna jednak jeśli zarobki będą duże to pewnie lepiej założyć firmę niż pózniej tłumaczyć się odpowiednim służbą w naszym kraju.

Moje pytanie jak wygląda sam kwestia rozliczania się, zakładamy że bierzemy udział w 5 programach i z nimi jakoś (faktura?) rozliczymy się z każdym z osobna, czym dzięki firmie zanox jeśli można ją tak nazwać otrzymujemy jeden dokument że zarobiliśmy pieniądze czy też odwrotnie no my wystawiany fakturę za wyświadczone usługi i na tej podstawie firma nam wypłaca należności.

Edit.
Możesz napisać jako że będziesz sie rozliczać jako osoba prywatna jak to zamierzasz zrobić na pewno na forum będzie większość osób bez firm więc ich to zainteresuje.
Edit2.
Cieszę sie że posluchales mojej rady i założyłeś osobny wątek dotyczący właśnie zanox.com


Odp: Zanox.com - ciamciaj - 04-12-2012 18:19

Ja korzystam z zanoxa i chyba najlepszy na rynku, często nowe oferty dają nowe możliwości zarobku. No i nigdy nie miałem problemów z wyplata

Wysłane z fołna


RE: Zanox.com - surfer0700 - 04-12-2012 18:21

Tak. Jeżeli osiągniemy próg minimalny, to pierwszego dnia miesiąca otrzymamy rachunek, na którym możemy opierać swoje rozliczenia z urzędem skarbowym. - przynajmniej tak twierdzi Support Zanox.com