Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Filipoosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Filipoosa (/Temat-Typy-Filipoosa-61717)

Strony: 1 2


Typy Filipoosa - filipoos - 04-12-2012 12:58

W ostatnich tygodniach dobrze mi szło, miałem duży yield i dużo wyszedłem na plus, także postanowiłem podzielić się z Wami typami Smile

Także dzień pierwszy:
Borussia - Man City
Typ 2 - kurs 3,45
Over 1,5 gola - kurs 1,30

AC Milan - FC Zenit St. Petersburg
Typ 1 - kurs 2,40

Olympiakos Pireus - Arsenal
Typ X2 - kurs 1,55
Arsenal strzeli - kurs 1,45

Malaga - RSC Anderlecht
Typ 1 do przerwy - kurs 2,35
Malaga over 1,5 gola - kurs 1,55

Paris Saint-Germain - FC Porto
PSG strzeli - kurs 1,30

Kursy z bwina Wink


RE: Typy Filipoosa - WildJoker - 04-12-2012 13:04

Z tym Manchesterem City bym się wachał ale życzę powodzenia;]


RE: Typy Filipoosa - piotol - 04-12-2012 17:05

(04-12-2012 13:04)WildJoker napisał(a):  Z tym Manchesterem City bym się wachał ale życzę powodzenia;]

no to widzę, że walisz typy na oślep. Borussia zagra w tym meczu rezerwami i to głębokimi, mają nie zagrać: Hummels, Subotic, Piszczek, Gotze, Bender, Kehl, Lewandowski, Gundogan także cały trzon BVB a City nawet rezerwami taki skład ciupnie. BVB ma zapewniony awans z 1 miejsca w grupie więc nie będą męczyć składu, gdy i tak im to nic nie da, w lidze muszą gonić Bayern i ten mecz powinni odpuścić aczkolwiek sama 2 ryzykowna.

Co do Arsenalu to podobna sytuacja co z Borussia, jadą rezerwy i młodziki na ten mecz a Olympiakos ostatnio ma patent na Arsenal ale bramkę powinni zdobyć


RE: Typy Filipoosa - WildJoker - 04-12-2012 17:36

(04-12-2012 17:05)piotol napisał(a):  
(04-12-2012 13:04)WildJoker napisał(a):  Z tym Manchesterem City bym się wachał ale życzę powodzenia;]

no to widzę, że walisz typy na oślep. Borussia zagra w tym meczu rezerwami i to głębokimi, mają nie zagrać: Hummels, Subotic, Piszczek, Gotze, Bender, Kehl, Lewandowski, Gundogan także cały trzon BVB a City nawet rezerwami taki skład ciupnie. BVB ma zapewniony awans z 1 miejsca w grupie więc nie będą męczyć składu, gdy i tak im to nic nie da, w lidze muszą gonić Bayern i ten mecz powinni odpuścić aczkolwiek sama 2 ryzykowna.

Co do Arsenalu to podobna sytuacja co z Borussia, jadą rezerwy i młodziki na ten mecz a Olympiakos ostatnio ma patent na Arsenal ale bramkę powinni zdobyć

Po pierwsze to nie walę typów na oślep bo nie pisałem nigdzie że stawiam ten mecz, tylko nie jestem co do niego pewien.
Po drugie to naoglądałeś się analiz sportowych i myślisz że jak wymienisz składy i swoje fanaberie to jesteś wielki mistrzuUndecided


RE: Typy Filipoosa - ari901 - 04-12-2012 17:41

City ma weekend derby z United i też bedą grać rezerwami. Po drugie City nie chce grać w LE, a Borussia na swoim stadionie ze swoimi fanatycznymi kibicami powinna to spotkanie wygrać Smile


RE: Typy Filipoosa - filipoos - 04-12-2012 19:20

Nie sądzę, żeby City chciała oddać mecz, mimo absencji Silvy i tak będą grali w silnym składzie, 4 miejsce w grupie jest dal nich dużo gorsze niż granie w UEFA, Arsenal mimo iż nie jadą najlepsi to dobrze wiem jaką młodzież ma Arsenal, dlatego takie typy Wink


RE: Typy Filipoosa - whysoserious - 04-12-2012 19:32

temat z typami
jest od podawania typów
i ewentualnie oceniania trafności po zdarzeniu,
a nie zaśmiecania go idiotycznymi komentarzami "a czemu typujesz tak, a nie inaczej, pewnie nie trafisz" Angry

Jak ktoś typuje inaczej, to niech założy własny temat i wykaże się trafnością


RE: Typy Filipoosa - filipoos - 05-12-2012 18:02

4/8 trafione, słabo, jeszcze wieczorem zagrałem w NBA i wszystko weszło, ale to już nie chciałem pisać jak było 30 minut przed spotkaniem :/


RE: Typy Filipoosa - mareczek - 05-12-2012 18:04

(05-12-2012 18:02)filipoos napisał(a):  4/8 trafione, słabo, jeszcze wieczorem zagrałem w NBA i wszystko weszło, ale to już nie chciałem pisać jak było 30 minut przed spotkaniem :/

jakis kupon z wygrana?


RE: Typy Filipoosa - mareczek - 05-12-2012 18:05

(05-12-2012 18:04)mareczek napisał(a):  
(05-12-2012 18:02)filipoos napisał(a):  4/8 trafione, słabo, jeszcze wieczorem zagrałem w NBA i wszystko weszło, ale to już nie chciałem pisać jak było 30 minut przed spotkaniem :/

jakis skan kuponu z wygrana?