Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja strona do PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja strona do PPD (/Temat-Moja-strona-do-PPD-61704)

Strony: 1 2 3


RE: Moja strona do PPD - Madroxx - 05-12-2012 18:15

(05-12-2012 18:04)nasgaroth napisał(a):  Sewirus, mi działa cały czas bez zastrzeżeń.

Sedor, rapvision od 4 lat istnieje, nawet do nich do newslettera się zapisałem, żeby otrzymywać informacje i całkiem fajnie im to idzie. Ale pomyśl tak - kto chciałby ściągać rap płyty z hostingów gdzie trzeba jeszcze wypełnić ankietę i podać swoje dane, gdy może je mieć zupełnie za darmo, chociażby właśnie z tej strony czy innych warezów? Fajnie, że kombinujesz, ale z niszą to (przynajmniej dla mnie, nie odbieraj tego jako atak) trafiłeś średnio.

Pozdro,
nass.

Pomysł fajny chodź sam ściągam z YouTube.


RE: Moja strona do PPD - sedor - 05-12-2012 21:16

(05-12-2012 18:04)nasgaroth napisał(a):  Sewirus, mi działa cały czas bez zastrzeżeń.

Sedor, rapvision od 4 lat istnieje, nawet do nich do newslettera się zapisałem, żeby otrzymywać informacje i całkiem fajnie im to idzie. Ale pomyśl tak - kto chciałby ściągać rap płyty z hostingów gdzie trzeba jeszcze wypełnić ankietę i podać swoje dane, gdy może je mieć zupełnie za darmo, chociażby właśnie z tej strony czy innych warezów? Fajnie, że kombinujesz, ale z niszą to (przynajmniej dla mnie, nie odbieraj tego jako atak) trafiłeś średnio.

Pozdro,
nass.

wypełnić jaką ankietę?Tongue nie rozumiem, przecież ja będę wrzucał na egofiles/turbobit


RE: Moja strona do PPD - nasgaroth - 05-12-2012 21:22

Ouuu, sorry w takim razie, musiałem Cię źle zrozumieć. Myślałem, że robisz stronę pod cashfile czy tym podobne xD


RE: Moja strona do PPD - sedor - 05-12-2012 21:29

Nie nie.. Jerk2 w weekend stronka będzie aktywna więc czyśćcie swój dysk aby mieć gdzie pobierać płytki Jerk2


RE: Moja strona do PPD - HAUKA - 06-12-2012 18:24

chcesz mieć pobrania to wrzucaj też podziemia dużo, czytaj forum ślizgu codziennie, bo wrzucają rzadko spotykane albumy często, a na tym możesz tylko skorzystać. sam mam sporą kolekcję rapu na dysku, często trudno dostępnego. chcesz to uderzaj na PW.


Moja strona do PPD - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.