Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja strona do PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja strona do PPD (/Temat-Moja-strona-do-PPD-61704)

Strony: 1 2 3


RE: Moja strona do PPD - sewirus - 04-12-2012 18:20

No ja np. wolałbym korzystać z takiej strony gdzie wszystko w jednym miejscu jest, na dw burdel na kółkach jest Big Grin
sam ostatnio bardziej korzystać (i sam posiadam) z prywatnych warezów bo upy są uporządkowane i sprawdzone


RE: Moja strona do PPD - sedor - 04-12-2012 19:28

posiadasz warez? w celu komercyjnym?


RE: Moja strona do PPD - sewirus - 04-12-2012 19:29

Mam prywatny warez Tongue i jakoś nie jestem przekonany co do komercyjności wszystkie upy na egofiles


RE: Moja strona do PPD - XxGroszekxX - 04-12-2012 20:53

a nie beda cb zglaszać o prawa autorskie ?


RE: Moja strona do PPD - sedor - 04-12-2012 21:06

nie


RE: Moja strona do PPD - nasgaroth - 05-12-2012 10:54

Sedor, a konkurencje to Ty analizowałeś? Dla prostego przykładu: rapvision.pl - strona identyczna (korzystam od lat) jak ta , którą Ty dopiero planujesz stworzyć, ba, wszystkie albumy dostępne są na darmowych hostingach.


RE: Moja strona do PPD - sedor - 05-12-2012 11:35

oczywiście, że znam rapvision. też z niej korzystam. jest to jedyna taka strona. przynajmniej 50% linków nie działa + strona wogole nie jest wypromowana i od lat się utrzymuje

EDIT: zastanawia mnie jaki profit byłby z takiej strony i czy to wogole jest opłacalne.. stawki na PPD są mizerne.. wszyscy polecają egofiles a tam jest 10zł za 1k pobrań. no ale skoro rapvision się od tylu lat utrzymuje to ja już sam nie wiem co o tym myśleć


RE: Moja strona do PPD - sewirus - 05-12-2012 15:52

na małych plikach ppd jest nieopłacalne ale na większych jak filmy to egofiles jest dobre


EDIT: nasgaroth coś ta strona rapvision.pl nie działa Forbidden

You don't have permission to access / on this server.


RE: Moja strona do PPD - sedor - 05-12-2012 16:01

strona działa Tongue masz jakąś blokadę na IP chyba


RE: Moja strona do PPD - nasgaroth - 05-12-2012 18:04

Sewirus, mi działa cały czas bez zastrzeżeń.

Sedor, rapvision od 4 lat istnieje, nawet do nich do newslettera się zapisałem, żeby otrzymywać informacje i całkiem fajnie im to idzie. Ale pomyśl tak - kto chciałby ściągać rap płyty z hostingów gdzie trzeba jeszcze wypełnić ankietę i podać swoje dane, gdy może je mieć zupełnie za darmo, chociażby właśnie z tej strony czy innych warezów? Fajnie, że kombinujesz, ale z niszą to (przynajmniej dla mnie, nie odbieraj tego jako atak) trafiłeś średnio.

Pozdro,
nass.