Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja strona do PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja strona do PPD (/Temat-Moja-strona-do-PPD-61704)

Strony: 1 2 3


Moja strona do PPD - sedor - 04-12-2012 06:20

Witam, mam zamiar stworzyć stronę do zarabiania na PPD. Domena już jest - rapalbumy.pl, natomiast mam problem z wyborem hostingu i stąd prośba o jakieś sugestie do uploaderów PPD. Druga sprawa jest taka, że zastanawiam się w jakiej formie postawić stronę, jakiś wordpress czy zwyczajnie ściągnąć gotowy szablon HTML. Co o tym myślicie? I co myślicie ogólnie o całym projekcie?


RE: Projekt PPD - Ramako - 04-12-2012 07:18

Jeżeli planujesz stworzyć więcej niż 1 blog to kup pakiet medium w webd.pl.


RE: Projekt PPD - yazir - 04-12-2012 07:33

Wordpress będzie łatwiejszy w edycji i obsłudze jest multum wtyczek i templatek które pozwalają dostosować Wordpressa do własnych potrzeb.


RE: Projekt PPD - sedor - 04-12-2012 07:33

to nie będzie blog! to będzie strona z hip hopowymi albumami wydanymi od 2000r. do ściągnięcia Smile


RE: Projekt PPD - yazir - 04-12-2012 07:42

Wordpress /= blog uwierz. Dzięki wtyczkom może to być wszystko co tylko zechcesz Smile


RE: Projekt PPD - sedor - 04-12-2012 07:50

Wierzę wierzę, poprzedni post był kierowany do Ramako Tongue
Co do WP to tak właśnie myślałem nad nim. No cóż, będzie trzeba się nauczyć instalować go, bo pamiętam, że kiedyś miałem z tym problem Big Grin


RE: Moja strona do PPD - RotaVirus - 04-12-2012 15:36

Ja mogę ci pomoc w instalacji i nie tylko. W zamian za reklamę mojej stronki, napisz mi na PW.


RE: Moja strona do PPD - Qwik - 04-12-2012 15:43

Nie wygrasz z chomikuj,torrentami i warezami.


RE: Moja strona do PPD - Deotho - 04-12-2012 16:10

Nie ma co obijać w bawełnę. Aby się wybić musisz mieć spory kapitał. Tutaj na głowę biję Cię DarkWarez oraz Chomikuj.


RE: Moja strona do PPD - sedor - 04-12-2012 18:12

ale pomyślcie o tym w ten sposób, że

1. chomik jest jakby nie patrzeć płatny - trzeba miec wykupiony transfer
2. na mojej stronce w przeciwienstwie do warezów wszystko będzie w 1 miejscu
3. nie wiem jakie macie w tym doświadczenie, ale polskie rap albumy tak sprzed kilku lat naprawdę ciężko znaleźć, czasami trzeba poświęcić co najmniej kilkadziesiąt minut i tutaj znowu moja stronka wygrywa
4. torrenty w ogóle nie wchodzą w gre bo PRAWIE NIKT albumów HH nie wrzuca na torrent