Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspolnika biznesu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam wspolnika biznesu (/Temat-Szukam-wspolnika-biznesu-61677)

Strony: 1 2 3


RE: Szukam wspolnika biznesu - gothic9 - 03-12-2012 18:01

wiem , tylko ja mam ponad 2,5 proku stazu . a ty 10 miesiecy...

podaj mi swoje gg na pw...


RE: Szukam wspolnika biznesu - surfer0700 - 03-12-2012 18:05

Moje fake konta też mają tyle stażu Tongue
A tak na poważnie, to nie szkoda stracić konta z 12 postami... Takie jest moje zdanie.


RE: Szukam wspolnika biznesu - gothic9 - 03-12-2012 18:09

dobra , podasz gg?


RE: Szukam wspolnika biznesu - wiktor112233 - 03-12-2012 19:08

Co dajesz/proponujesz w zamian?

Wstępnie jestem zainteresowany


RE: Szukam wspolnika biznesu - yazir - 03-12-2012 19:12

gothic9 jestem zainteresowany. Ale jak narazie to widzę że nie do końca masz pojęcie o czym w ogóle mówisz. Był już taki jeden który szukał sponsora...


RE: Szukam wspolnika biznesu - yazir - 04-12-2012 07:17

Dobra Misiaczku bez jaj Twoja pro strona to filesdollar.com.nu jak mówisz?
180zł zainwestowane w ten serwis? beka to pewnie te logo tyle kosztowało? Bo domena jest darmowa.
Nulledowy skrypt?
Statystyki strony też pierwsza klasa, statyczne w html...
[Obrazek: 9car77.jpg]

Próba wyłudzienienia $25 od wiktor112233 w zamian za bycie współwłaścicielem serwisu beka

"Sprzedawca marzeń"

Informacje o prawdopodobnym wałku pochodzą od jednego z użytkowników, (nie wiem czy życzy sobie być wymieniony) i sprawdzone przeze mnie.
Podsumowując, hosting, domena i skrypt są za free. Logo chyba w paincie na kolanie robione. 40% od zarobków poleconego to już kpina...

Piotruś ogarnij się...


Odp: Szukam wspolnika biznesu - ciamciaj - 04-12-2012 09:26

Yazir, przeciez PHP nie zobaczysz tak w kodzie i statystyki będą w statycznym HTML, co do reszty masz racje ale to nie jest dowód akurat od statystyk

Wysłane z fołna


RE: Szukam wspolnika biznesu - tomazzi - 04-12-2012 09:36

temat prowokacja
w koszu powinien się znajdować
jednego szukającego sponsora już przerabialiśmy na forum


RE: Szukam wspolnika biznesu - yazir - 04-12-2012 09:39

Fakt, ale w tym przypadku chodzilo mi bardziej o to ze statystyki są podkrecone i to ostro. Bo w jednym temacie ten miszcz pisze o tym że szuka wspólnika. A tu okazuje się ze niby jego pro serwis ma ładne staty. Wiec po co potrzebuje $25 wkladu od wspólnika?
Na reklame? beka
Przecież w refach daje 40% zarobkow poleconych. Przytnie 1% i viola bedzie mial więcej beka


RE: Szukam wspolnika biznesu - wiktor112233 - 04-12-2012 11:53

@yazir dzieki ze dbasz o moją prywatnosc ale ja nie mam nic do ukrycia wiec mozesz powiedziec ze ten inforamcje sa odemnie Big Grin

i jeszcze jednej rzeczy nie napisales
gothic9 napisal mi ze strona jest aktywan pare dni wiec te statystyki to sa ,,lekko" naciągnięte facepalm

@edit i nazwa strony takze ,,lekko" zerżnięta z dollarfiles.net (jego strona to [wymoderowano])