Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świąteczny konkurs CashFile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Świąteczny konkurs CashFile (/Temat-Swiateczny-konkurs-CashFile-61675)



Świąteczny konkurs CashFile - CashFile.org - 03-12-2012 16:30

Witajcie!

Chcielibyśmy, aby Cashfile było postrzegane nie tylko jako miejsce, gdzie można zarabiać pieniądze a także jako miejsce, gdzie można wygrać cenne nagrody. Z tego powodu chcielibyśmy ogłosić specjalny konkurs świąteczny.
Spośród wszystkich, którzy w dniach 1-31 grudnia 2012 zarobią co najmniej 15$, rozlosujemy super tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1!
Życzymy wysokich zarobków oraz szczęścia w losowaniu!
Ekipa Cashfile


[Obrazek: render-jpg.jpg]


RE: Świąteczny konkurs CashFile - LessiPL - 03-12-2012 16:37

ja już zarobiłem Smile to pozostaje czekać na losowanie Big Grin
fajny konkurs Smile


RE: Świąteczny konkurs CashFile - Coristo - 03-12-2012 16:43

no proszę Smile można ? i bez namawiania ludzi, zbierania refów czy wykonywania innych skomplikowanych czynnośći Big Grin nie dość, że zarobisz to jeszcze tablet dostaniesz ^ ^
powodzenia Tongue


RE: Świąteczny konkurs CashFile - WojaKk - 03-12-2012 16:48

Na pewno zmotywuje do zarabiania choć wolałbym coś mniej wartego ale żeby była większa szansa zdobycia tego Tongue


RE: Świąteczny konkurs CashFile - Nicktim - 31-12-2012 04:07

Mam pytanko, Kiedy wyniki ?


RE: Świąteczny konkurs CashFile - Tyrkijt - 01-01-2013 16:41

Witam, również chciałbym zapytać kiedy ogłoszenie wyników losowania?Smile
Pozdrawiam Tyrkijt