Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem (/Temat-Mini-opis-sposobu-na-liste-mailingowa-sposob-z-Twoim-traffikiem-61625)

Strony: 1 2


Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 02-12-2012 16:08

Mini poradnik na własną, zarobkową listę mailingową.

Od dłuższego czasu poszukiwałem sposobu na swoją listę mailingową. W jaki sposób ją szybko utworzyć? Nad tym pytaniem zastanawiałem się dosyć długo. Próbowałem newsletterów ale nie przynosiło to spodziewanych wyników.
Raz wystawiłem swój przedmiot na tablice i inne serwisy ogłoszeniowe. Nie myślałem, że ta rzecz będzie cieszyć się takim zainteresowaniem. Na początku przyszło kilka wiadomości, a przy tym adresy e-mail użytkowników, którzy wysyłali do mnie pytania.
Przedmiotem była pewna gra, którą chciałem sprzedać a więc traffic pochodził od ludzi interesujących się grami komputerowymi. I tak przy nakładzie kilku tematów, przyszło do mnie około 1000 wiadomości od osób zainteresowanych. Sposób nie jest w 100% legalny a więc nie można wysyłać wiadomości do ludzi, gdyż sami nie zgodzili się otrzymywać wiadomości od mojej osoby.
Wyjściem z tej sytuacji okazał się sam newsletter. Podczas wystawiania przedmiotu na serwisy ogłoszeniowe dodawałem do treści link do mojego newslettera i tak pozyskałem sporą listę mailingową. Dziś to około 25 tysięcy realistycznych e-maili.
Jeżeli chcesz stworzyć podobną listę e-maili to taka informacja ode mnie - szukaj i wystawiaj przedmioty ( oczywiście mogą być fałszywe ), które cieszą się duża popularnością, przy większym nakładzie ogłoszeń pozyskasz większą listę.

Mam nadzieję, że pomogłem. W razie pytań proszę pisać na PW lub GG: 9904938.

//edit
Zapomniałem się pochwalić Smile
Dziennie na listę zapisuje się około 70-100 osób.


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - WojaKk - 02-12-2012 16:59

Ciekawy sposób, nie wiem jak teraz wykorzystać taką listę ale pewnie kiedyś się przyda Wink


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 02-12-2012 17:23

Spokojnie można wykorzystać w sieciach afilacyjnych.


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - nasgaroth - 02-12-2012 17:53

Fajny sposób, szczególnie na polskie realia. Jedno tylko pytanko: w jaki sposób umieszczałeś link do swojej listy i jak zachęcałeś w treści ogłoszenia do rejestracji?


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 02-12-2012 19:05

Dodawałem jedno zdjęcie i dodawałem komentarz, więcej zdjęć w serwisie: adres. Są różne programy do wyciągania adresów e-mail, większość płatnych. Spróbuj z "Net Tools 5".

Dobrym sposobem jest także oferowanie pracy, gdyż można poprosić o wysłanie swoich danych na stronie: adres.


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - ciamciaj - 03-12-2012 00:24

Możesz dokładniej opisać sposób dodania newslettera do ogłoszenia? Smile


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - startchips - 03-12-2012 00:27

Ile zarobiłeś ?


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - surfer0700 - 03-12-2012 09:11

Dokładnie. Mnie bardziej interesuje sposób dodawania tego newslettera do ogłoszenia. W jaki sposób zachęcasz ludzi, którzy są zainteresowani zakupem powiedzmy gry, do tego aby zapisali się do listy mailingowej?


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 03-12-2012 11:47

benefiter.pl - Strona Pawła Danielewskiego, który w ciągu roku zarobił kwotę 7 cyfrową na samych szkoleniach i kursach internetowych. To tutaj znalazłem newsletter w pełni darmowy. Wystawiając aukcje/ogłoszenie dodawałem pewną treść. Poniżej podam przykład.
Kod:
"Wpisz swoje dane abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w sprawie pracy: link."

"Wpisz swoje dane abym mógł wysłać grę na Twój adres."

@ciamciaj tu nie chodzi o dosłowne dodanie newslettera do ogłoszenia ale przekierowanie ludzi odwiedzających Twoje ogłoszenie do Twojego newslettera.

@surfer0700 pomysł, pomysł i jeszcze raz pomysł. Najważniejszą rzeczą jest tekst, musi on być przyciągający, musi on zaciekawić odbiorcę.

@startchips czy istotne jest ile zarobiłem? Listę możesz wykorzystać w każdy sposób a co za tym idzie przekłada się to na zarobki. Lista mailingowa to jedna z najlepiej dochodowych metod zarobku swoich pieniędzy "przez internet".


Odp: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - ciamciaj - 03-12-2012 15:01

Benefiter. Pl znam, bardzo fajny system, chociaz do wysyłki wole własny host, co do zbierania, fajna rzecz. Nie robisz w Benefiterze, tak że ludzie muszą potwierdzić? Wtedy masz legalny mailing do nich przy odpowiedniej treści zgody

Wysłane z fołna