Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Lukaskov96 - 16-04-2013 12:56

Pieniądze dostaniesz 20 maja


RE: VoiceLab - japan - 16-04-2013 13:56

Zapytałem czy dostanę wypłatę w tym miesiącu jeśli nagram wszystko dzisiaj i zdążą zweryfikować przed 20 i dostałem taką odpowiedź (niestety):


Witam,

Zgodnie z Regulaminem wypłata będzie wtedy 20 dnia następnego
miesiąca (maj), pod warunkiem przejścia pozytywnej kontroli jakości.


RE: VoiceLab - tollusiek - 16-04-2013 14:56

japan, nie tylko Ty otrzymałeś taką wiadomość. Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za Panią Agnieszkę, że wyrobi się jeszcze do tego miesiąca. Mówiła, że ma dużo nagrań, ja swoje wysłałem 12 kwietnia, więc czasu trochę było. A czy się uda, okaże się to najpóźniej 20 kwietnia bo dotąd jeszcze się uda zakwalifikować do wypłaty. Pozdrawiam Smile


RE: VoiceLab - Kika - 16-04-2013 18:10

Wie ktoś dlaczego po nagraniu 2h nie wyświetla się odpowiednia kwota do wypłaty?

Bo chcę wygenerować rachunek, ale zamiast 102 zł wyświetla się 53 zł z hakiem. A 2h nagrałam i mi samo zakończyło możliwość nagrywania.


RE: VoiceLab - sebens - 16-04-2013 18:14

Napisz do biura ...


RE: VoiceLab - mieciu - 16-04-2013 20:29

To ta biedna pani Agnieszka wszystko sama sprawdza? Pisałem do niej o możliwość sprawdzania nagrań innych osób, to mi odpowiedziała, że przez problemy techniczne nie może mi udostępnić nowych zadań. Sprawdzacie nagrania czy tylko nagrywacie?


RE: VoiceLab - sebens - 16-04-2013 21:00

Ja tylko nagrywam, ona nie sprawdza tego tylko przekazuje dalej


RE: VoiceLab - fakeplayer - 16-04-2013 22:21

dostał już ktoś od nich przelew po dobrej weryfikacji jakości? ciekawe czy są wypłacalni.


RE: VoiceLab - sebens - 17-04-2013 05:39

Japierrrr. poczytaj sobie temat...


RE: VoiceLab - NanMin - 17-04-2013 06:34

Widzę, że tworzenie FAQ nie ma żadnego sensu. Ludzie zdają wielokrotnie pytania, które przewijaja się już nawet na 1 stronie ... eh