Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Oliwa98 - 14-04-2013 11:41

(14-04-2013 11:40)KingKiller napisał(a):  Nie działa mi stronka... Przejściowe?

już wiele razy nie działała, więc na 99% przejściowe Smile


RE: VoiceLab - KingKiller - 14-04-2013 11:42

Ok dzieki, bo właśnie teraz zobaczyłem ten temat i nie wiedziałem Smile


RE: VoiceLab - Duck45 - 14-04-2013 11:49

Ma ktoś jakiś już dowód wypłaty?


RE: VoiceLab - zabek121 - 14-04-2013 12:46

Jakieś już są na forum, miejmy nadzieje, że za tydzień dojdą kolejne, w tym moje Tongue


RE: VoiceLab - tollusiek - 14-04-2013 20:57

Dwa dni temu napisałem wiadomość, że mam już 2 godziny nagrań i proszę o weryfikację, licząc, że uda mi się wypłacić pieniądze jeszcze w tym miesiącu. Przed chwilą dostałem wiadomość zwrotną, która brzmi:
"Witam,

Dziękuję za wiadomość.
Oczywiście przekażę nagrania do kontroli.

Zgodnie z Regulaminem kolejna wypłata będzie 20 maja.

Pozdrawiam,
Agnieszka Merecka "

Co mam przez to rozumieć? Że w tym miesiącu wypłaty nie dostanę? O co chodzi?


RE: VoiceLab - Kzn - 14-04-2013 21:10

To ich się o to pytaj. Nie nas...


RE: VoiceLab - Remolada - 14-04-2013 21:29

No chyba jasno piszę, że dopiero na przyszły miesiąc Smile Mają sporo nagrań pewnie.


RE: VoiceLab - sha7dow - 14-04-2013 22:58

Witam. Zacząłem właśnie od wczoraj nagrywaćSmile. Chciałem zapytać czy serwis zwraca uwagę na wadę wymowy jaką jest "R"? Czy wam także zawiesza się licznik? Bo u mnie działa tak, że zalicza co drugie zdanie... Rozumiem, że w tym miesiącu już nie ma szans na wypłatę? I ostatnie.. Czy dzisiaj też wam nie działała stronka cały dzień? Dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam


RE: VoiceLab - NanMin - 15-04-2013 08:49

(14-04-2013 22:58)sha7dow napisał(a):  Witam. Zacząłem właśnie od wczoraj nagrywaćSmile. Chciałem zapytać czy serwis zwraca uwagę na wadę wymowy jaką jest "R"? Czy wam także zawiesza się licznik? Bo u mnie działa tak, że zalicza co drugie zdanie... Rozumiem, że w tym miesiącu już nie ma szans na wypłatę? I ostatnie.. Czy dzisiaj też wam nie działała stronka cały dzień? Dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam

Odnośnie wady wymowy to chyba nie powinno to stanowić problemu. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś nie zweryfikowali pozytywnie nagrań.

Licznik zawieszał się kilku osobom, ale raczej nie powinieneś na to zwracać większej uwagi. Jak tylko nagrasz 2h to nagranie dobiegnie końca, nie ważne, że Tobie będzie pokazywać np 1h 20min.


Teoretycznie gdybyś nagrał wszystko jeszcze dziś i napisał do nich maila to miałbyś niby szansę na wypłatę w kwietniu. Biorąc jednak pod uwagę, że ostatnio jest spore przeciążenie i mają sporo pracy to raczej bym na to jednak nie liczył.

Tak, stronka nadal nie działa...


RE: VoiceLab - sha7dow - 15-04-2013 11:14

Dziękuję bardzo za odpowiedźSmile. Chciałem nagrać już wczoraj wszystko, ale niestety stronka nie działa, może jak wrócę wieczorkiem z uczelnii, to już będzie Ok.. Zostało mi jeszcze jedno pytankoSmile. Co do nowego konta... To rozumiem, że mogę założyć przykładowo na ojca podając mój numer konta bankowego?

Z góry dziękuję za odpowiedźSmile