Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Avaso - 21-03-2013 17:33

Ale przecież oni podczas robienia przelewu wpisują te dane. Bank się nie przyczepi, że są złe?


RE: VoiceLab - SeboluX19 - 21-03-2013 17:40

A można wpisać wszystko to samo tylko inny email ?


RE: VoiceLab - trubul - 21-03-2013 19:56

Witam, otrzymałem dziś wypłatę 52 zł za lekko ponad 1h nagrania. Czy mogę nagrać teraz drugą godzinę (która będzie troszkę niepełna, bo będzie trwała ok. ~59 minut)?

To znaczy, że teraz nagram 50 zł, bo więcej nie można (Jedna osoba może maksymalnie nagrać dwie godziny wypowiedzi wyświetlanych za pośrednictwem Serwisu, w ramach zadania „Nagrywanie”, i otrzymać wynagrodzenie 102 zł netto. Po nagraniu 2 godzin wypowiedzi zadanie „Nagrywanie” nie będzie dostępne dla Partnera), a jedyną możliwością wypłaty będzie zaproszenie znajomego, aby dobić do minimum 51 zł, tak?
Czy może lepiej założyć drugie konto?

Wiem, troszkę zwaliłem z tym nagraniem 52 zł, ale obawiałem się, że nie zaakceptują nagrań, bo było sporo szumów Tongue

Pozdrawiam.


RE: VoiceLab - ManXer - 21-03-2013 20:06

Mogłeś po prostu napisać do nich żeby sprawdzili czy wszystko OK. Ale nagrywaj dalej jak chcesz, jak nie masz pewności to napisz na [email protected] bo tam zawsze odpowiadają na takie pytania, do jakieś godziny właściwie błyskawicznie.


RE: VoiceLab - burza21989 - 21-03-2013 22:24

To co wy robiliście sobie drugie konta i nagrywaliście ? A i pod tymi samymi danymi ?


RE: VoiceLab - DoberPL - 22-03-2013 19:50

A ile trzeba czekać aż sprawdzą jakość nagrania ?


RE: VoiceLab - burza21989 - 22-03-2013 20:08

No i proszę odebrałem dziś kase 102 zł . Polecam Servis . Wink


RE: VoiceLab - DoberPL - 23-03-2013 11:40

Nie wiem czy zrozumiałem, ale gdy nagrałem tam np: 25 minut to mam do nich napisać aby sprawdzili moją jakość nagrania ? Tak ? Czy oni sami to zrobią ?


RE: VoiceLab - Stworkowaty - 23-03-2013 12:16

Nagraj godzinę, napisz do nich, jak wszystko dobrze to Ci dadzą 52 złote do wypłaty, nagraj drugą godzinę i zleć 102 zł do wypłaty. Smile


RE: VoiceLab - DoberPL - 23-03-2013 12:40

Dzięki, i jak nagram tą godzinę to mam napisać Tylko do nich e-mail żeby
sprawdzili moje nagrania podając e-mail na jakim założone jest konto tak ?