Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - ksomix - 18-03-2013 21:42

(18-03-2013 21:41)ciekma napisał(a):  Ha ale mnie zrobili. Wczoraj napisała kobita z biura że nie da rady sprawdzić żebym dostał wypłatę 20 a dzisiaj patrze i mail że sprawdzone i dostanę kasę Big Grin tak w ogóle oni chyba nie sprawdzają tego dokładnie Smile

Ktoś chyba wcześniej pisał, że sprawdzają losowo (pewnie z tych ok.3k nagranych zdań, biorą z 50-100 i sprawdzają).


RE: VoiceLab - harley15 - 18-03-2013 21:52

Sprawdzają tak szybko żeby na nich zagłosować pewnie Smile


RE: VoiceLab - ciekma - 18-03-2013 21:52

ksomix napisał(a):Ktoś chyba wcześniej pisał, że sprawdzają losowo (pewnie z tych ok.3k nagranych zdań, biorą z 50-100 i sprawdzają).

Zapewne tak robią. Tak apropo oglądał ktoś to dzisiaj na TVP1 ten program o nich?


Odp: VoiceLab - miniek9090 - 18-03-2013 22:00

taa ale ide spac i nie wiem kto wygral ...

mobile phone-brak polskich znakow


RE: VoiceLab - NanMin - 18-03-2013 22:04

Jeśli ktoś kogoś polecił to nie musi pisać do nich maila, oni sami Tobie naliczą kaskę jak tylko ta osoba przejdzie weryfikację Wink


RE: VoiceLab - milosz998 - 18-03-2013 22:05

Można jeszcze tam zarabiać?


RE: VoiceLab - ciekma - 18-03-2013 22:06

można można, mają wysyłać maile jeśli będzie się kończyło Smile


RE: VoiceLab - ManXer - 19-03-2013 17:18

Ktokolwiek z Was otrzymał już wypłatę w tym miesiącu czy po prostu trzeba czekać do jutra? I będę mógł dograć resztę (trochę poniżej godziny) później jeżeli już zleciłem wypłatę, nie potrzeba wtedy tego minimum 50 złotych?


RE: VoiceLab - burza21989 - 19-03-2013 17:45

A wiecie co ja wam powiem kiedyś napisałem do nich z zapytaniem czy wysłali mi już kase. A okazało się, że odpisuje nam automat nap[isałem jeszcze raz taką treść "
Cytat:Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy moja przynależność została mi wysłana na konto bankowe?
" A oni odpisali że twoje nagrania przeszły poprawnie bla bla bla.... Nie czytają naszych wiad. tylko automatycznie automat odpisuje nam . ;(


RE: VoiceLab - harley15 - 19-03-2013 17:53

(19-03-2013 17:45)burza21989 napisał(a):  A wiecie co ja wam powiem kiedyś napisałem do nich z zapytaniem czy wysłali mi już kase. A okazało się, że odpisuje nam automat nap[isałem jeszcze raz taką treść "
Cytat:Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy moja przynależność została mi wysłana na konto bankowe?
" A oni odpisali że twoje nagrania przeszły poprawnie bla bla bla.... Nie czytają naszych wiad. tylko automatycznie automat odpisuje nam . ;(

I tu się mylisz bo ja normalnie pisałem z kobietą od nich z firmy jak miałem problem z nagrywaniem i wymieniłem z nią około 13 maili Smile