Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



VoiceLab - NanMin - 02-12-2012 11:55

Tak więc tytułem wstępu.
VoiceLab zajmuje się zajmuje się opracowaniem technologi, która będzie rozpoznawać polską mowę. Docelowo zamierzają taki system przenieść na urządzenia przenośne, które posiadają możliwość sterowania głosem, takie jak smartfony czy tablety.

Rejestracja:
Wystarczy zarejestrować się na stronie:
http://www.pracujrazemznami.pl/
Jest to czysty link, ponieważ jeśli chciałbym kogoś polecić musiałbym wpisać email tej osoby i wysłać jej zaproszenie. Jeśli chcesz mi pomóc i zarejestrować się z refka to wystarczy, że podczas rejestracji jako osobę ,która poleciła ten serwis wpiszesz mojego maila: [email protected]
Serwis polecił mi kilka dni temu mój znajomy, nie posiadam niestety dowodu wypłaty, ale wiem, że on takowej dokononał, więc serwis jest wypłacalny.

Na czym zarabiamy?

Jest kilka możliwości zarabiania, postaram się po krótce opisać każdą z nich:
1) Nagrywanie

Zadanie "Nagrywanie" polega na nagrywaniu krótkich wypowiedzi prezentowanych za pośrednictwem Serwisu. Wymagany jest mikrofon zewnętrzny podłączony do komputera, taki jak np. w zestawie do rozmów na Skype z mikrofonem i słuchawkami (a nie wbudowany w laptop czy komputer). Wypłacamy 102 zł netto za nagranie 2 godzin wypowiedzi (czyli 0,85 zł za minutę nagrania) pod warunkiem, że wszystkie nagrania przeszły pomyślnie kontrolę jakości.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

2) Nagrywanie mobilne

DOSTĘPNE WKRÓTCE
Praca polega na nagrywaniu krótkich wypowiedzi prezentowanych na urządzeniu mobilnym.

3) Kontrola jakości
Zadanie dostępne dla zweryfikowanych Partnerów. Najpierw dokonaj nagrań i po pozytywnej weryfikacji zgłoś się do nas ([email protected]) w celu udostępnienia zadania dla Ciebie.
Zadanie "Kontrola Jakości" polega na sprawdzaniu odtwarzanych nagrań, czy treść odsłuchanego pliku jest zgodna z wyświetlanym tekstem.
Wynagrodzenie za jeden sprawdzony plik to 0,02 zł.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

4) Weryfikacja

Zadanie dostępne dla zweryfikowanych Partnerów. Najpierw dokonaj nagrań i po pozytywnej weryfikacji zgłoś się do nas ([email protected]) w celu udostępnienia zadania dla Ciebie.
Zadanie "Weryfikacja" polega na sprawdzaniu i poprawianiu danych, tak aby treść tekstu była zgodna z odsłuchiwanym nagraniem i nie zawierała błędów ortograficznych. Jeśli w nagraniu są zakłócenia, trzaski lub nagranie jest niekompletne oznaczamy je jako uszkodzone.
Wynagrodzenie za jeden zweryfikowany plik to 0,03 zł.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się z szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

5) Transkrypcja
DOSTĘPNE WKRÓTCE.
Zadanie "Transkrypcja" polega na odsłuchiwaniu krótkich wypowiedzi oraz zapisywaniu tego co zostało powiedziane. Wszystko zapisujemy małymi literami, zgodnie z pisownią ortograficzną.
Wynagrodzenie za jeden transkrybowany plik to 0,05 zł.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

oraz oczywiście tradycyjne zapraszanie znajomych:

6) Zaproś znajomych

Zadanie "Zaproś znajomych" polega na poleceniu Serwisu innym osobom za pośrednictwem udostępnionego systemu wysyłania zaproszeń. Za polecenie 1 osoby wypłacimy wynagrodzenie 10 zł netto pod warunkiem, że osoba, którą poleciłeś dokona minimum 1 godziny nagrań w Serwisie i uzyska prawo do wynagrodzenia po przeprowadzonej kontroli jakości nagrań.Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

Co mogę dodać od siebie? Myślę, że gra jest warta świeczki. Jeśli jesteś tym zainteresowany i chcesz mi pomóc to możesz wpisać mojego maila jako osobę, która poleciła Ci ten serwis. Jeśli natomiast nie to ok - po prostu nie wpisuj tam nicWink

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie.

PozdrawiamWink


RE: VoiceLab - dawwoj91 - 02-12-2012 12:13

Zapisany z twojego maila Big Grin


RE: VoiceLab - poczmail - 02-12-2012 12:36

Hmmm...jakie minimum, czy wymagana jest pełnoletność, o czym te nagrania, mogą być np. fragmenty książki?


RE: VoiceLab - WojaKk - 02-12-2012 12:41

Podłączam się do pytania kolegi wyżej


RE: VoiceLab - NanMin - 02-12-2012 12:46

Co do pełnoletności to nie jestem pewien. Nagrania składają się z jednego wyrazu lub też ciągu wyrazów (np 5 wyrazów). Czasami jest to ciąg wyrazów nie mających sensu, czasem jakies powiedzenie. Wszystko odbywa się za pomocą skrótów klawiszowych. SPACJA - włączenie i wyłączenie nagrywania;
SHIFT - odtwarzanie ;ENTER - upload. Czyli wciskasz spację: nagrywasz coś, wciskasz enter i przeskakuje Ci do nastęnego/następnych wyrazów. Sam bardzo krótko to testowałem ze względu na tymczasowy brak czasu, od czwartku mam zamiar do tego przysiąść na poważniej.

EDIT:
"Operator wskazuje, iż jest zainteresowany realizacją na jego rzecz dzieł wskazanych w
Serwisie przez osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub
dysponujących stosowną zgodą, oświadczeniem złożonym przez opiekuna prawnego
danej osoby (dalej jako „Partnerzy” lub „Partner”)."
Tak więc nie powinno być problemu z osobam poniżej 18-go roku życia.

Ponadto, maksymalnie można wykonać zadania o wartości 200 zł (miesięcznie) tj. 164zł brutto.


RE: VoiceLab - poczmail - 02-12-2012 12:56

A jak to wygląda od kwestii prawnej? Tzn. serwis całościowo odprowadza podatek, czy musimy jeszcze wystawiać jakieś faktury? Bo niezbt dobrze zrozumiałem ich zapis w regulaminie.


RE: VoiceLab - NanMin - 02-12-2012 13:11

Ja zrozumiałem to tak, że to serwis odprowadza podatek. W każdym bądź razie, wydaje mi się, że jest on godny polecenia i przetestowania.


RE: VoiceLab - Tiger04 - 02-12-2012 13:29

Będę mieć więcej czasu to przetestuję narazie nagrałem 10min.


RE: VoiceLab - WildJoker - 02-12-2012 13:58

Zarejestrowany wieczorem przetestuje.


RE: VoiceLab - Shadecaster2 - 02-12-2012 14:57

z\ refa