Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis mypay (/Temat-Serwis-mypay-61607)



Serwis mypay - axaros - 02-12-2012 11:52

Witam.

Ta strona jest poświęcona głównie serwisowi Mypay.
Serwis MYPAY działa od lipca 2011roku i do dziś wypłacił ponad 110tys zł, nie znam drugiego takiego serwisu w Polsce.

Znajdziecie tutaj krok po kroku jak dorobić sobie nieznacznie do kieszonkowego. Poświęcając dziennie 20-30minut swojego czasu spokojnie można zarobić 200zł miesięcznie.

Jestem użytkownikiem tego serwisu od 5.01.2012 i udało mi się już "trochę" zarobić

Nie jest to serwis, dzięki któremu zarobicie wielkie pieniądze w bardzo krótkim czasie, jeśli ktoś jednak jest cierpliwy, na pewno pozna się na tym serwisie





Serwis udostępnia możliwość werbowania poleconych. O co w tym chodzi? O to, że jeśli polecimy komuś ten serwis i zarejestruje się on z naszego polecenia (reflink) wówczas dostajemy 10% jego zarobków (on nic nie traci, tylko my zyskujemy).
Ponadto od jakiegoś czasu funkcjonuje drugi stopień poleconych. Czyli jeżeli nasz polecony będzie miał swojego poleconego wówczas nasz polecony otrzyma 10% a my 4%.

Jak to działa?
Naszym poleconym jest Andrzej, poleconym Andrzeja jest Monika.
Jeżeli ja zarobię 10zł, Andrzej zarobi 10zł i Monika zarobi 10zł, wówczas Monika ma 10zł, Andrzej ma 11zł (10% z 10zł Moniki), a ja mam 11,40zł (10% z 10zł Andrzeja + 4% z 10zł Moniki)

Jak to wygląda w Praktyce?





oto czysty link oraz reflink

www.mypay.pl

http://www.myearn.com/?ref=70682&subid=


DLA ZAINTERESOWANYCH!!!!

SLuze pomoca moge udostepnic poradnik jak ja zarobilem te "kilka złotych"


Jezeli Wy zarabiacie to i ja zarabiam takze wytlumacze krok po kroku jak mozna w pare minut zarobic cosWink

Zapraszam również na gg gdzie krok po kroku wytlumacze jak wykonac te akcje.

Poradnik
podam na gg, piszac mi swol login w mypay.pl w wiadomosci


Pozdrawiam

Marek Drabik


RE: Serwis mypay - axaros - 02-12-2012 11:54

Obecnie zlecilem kolejna wypłate i kupon jest nie aktualny


RE: Serwis mypay - tomazzi - 02-12-2012 11:56

po pierwsze kolego to nie jest poradnik, tylko dubel tematu jaki jest już na forum
po drugie znajomość regulaminu się kłania, bo nie posiadasz postów by zamieścić reflink


RE: Serwis mypay - axaros - 02-12-2012 11:58

Poradnik podałem na samym koncu tematu


RE: Serwis mypay - tomazzi - 02-12-2012 12:01

co nie zmienia faktu, że temat jest dublem plus zamieściłeś reflink którego zamieścić nie możesz
zgłoszenie wysłane, więc temat trafi do kosza


Serwis mypay - Magnus - 02-12-2012 13:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.