Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
znalazłem taki artykuł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: znalazłem taki artykuł (/Temat-znalazlem-taki-artykul-61589)

Strony: 1 2


znalazłem taki artykuł - morswin - 02-12-2012 00:03

znalazłem taki artykuł http://wiadomosci.onet.pl/wideo/nasa-komentuje-teorie-o-koncu-swiata,101711,w.html powiedzcie co o tym sądzicie wy ?


RE: znalazłem taki artykuł - bartex89 - 02-12-2012 00:17

jest to wpieranie ludziom głupot, nie ma co o tym myslec, tylko trzeba zarabiacBig Grin


wlaczam odliczanie: do konca swiata pozostało 19 dni Big Grin


RE: znalazłem taki artykuł - bubu123qwe - 02-12-2012 00:19

,,Media Markt przygotowuje najlepsze okazje na koniec świata'' Jerk2


RE: znalazłem taki artykuł - bartex89 - 02-12-2012 00:23

W Ameryce temat konca swiata to doskonaly sposob na zarobek dla pseudo sekt, gdzie ludzie rozdaja swoje majatki. ten zbliżający sie koniec swiata nie jest pierwszym w historii i zapewne nie ostatnim o jakim bedziemy slyszec.


RE: znalazłem taki artykuł - xJAmaTOx - 02-12-2012 10:42

Sensacja.. robią wszystko aby wprowadzić dreszcz emocji. Jak dla mnie to jeszcze za wcześnie Wink
Kiedyś oglądałem film dokumentalny o tym że podobno Majowie pomylili się w obliczaniu lat i 6 do przodu..
I tak na prawdę powinniśmy mieć teraz 2006 ;]


RE: znalazłem taki artykuł - kleomenes - 02-12-2012 13:17

Nie wiem jak wy ale ja to się modle tylko o to, że gdyby już miało coś w nas pieprznąć to konkretnie, kompletna zagłada gatunku ludzkiego i innego życia, po prostu amen dla wszystkich. Meteoryt(lub cokolwiek) na tyle duży żeby pozamiatać ale nie rozpirzyć w drobny mak. Ziemia miała by drugą szansę przynajmniej.
Poza tym gdyby były przesłanki, że koniec dla nas jest blisko to nie gromadził bym spluw, tabletek na radiację czy innych pierdół tylko zaczął plusować u bozi Big Grin


RE: znalazłem taki artykuł - zmora - 17-12-2012 12:39

KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO Lol


RE: znalazłem taki artykuł - Max998 - 17-12-2012 12:50

To i ja wtrącę swoje 4 grosze.
Koniec świata podobnież ma nastąpić 21 grudnia są ludzie którzy w to wierzą i którzy się z tego śmieją ale mimo to tego dnia odczuwają pewien niepokój. Tak samo było z końcem świata jakoś w maju czy kiedy to było w tym roku i rzeczywiście przynajmniej w mnie w Sosnowcu zaczęło się robić ciemno i walić piorunami - rzeczywiście było to nieco niepokojące. Niemniej jednak wydaje mi się, że nic z tego nie będzie. Chociaż niepokojąco podejrzane było to jak puścili Kevina tak wcześnie.. Big Grin
Zgadzam się tutaj z Kleomenes'em jak ma coś uderzyć to stanie się to natychmiast a nie, że będziemy siedzieć przed TV a na pasku w TVN24 będzie lecieć wiadomość, że kula ognia nadchodzi od strony naszych zachodnich sąsiadów.
Jak ostatnio widziałem na jakiś wyspach itp. nie pamiętam gdzie dokładnie ludzie porozkładali fotele itp. i przyjmują rezerwację na spektakl pt. Koniec Świata 2012 trzepiąc przy tym niezłą kasiorę - według mnie to trochę chore bo gdyby coś rzeczywiście się działo to ludzie raczej szukali by ratunku a nie siedzieli i oglądali apokalipsę jedząc popcorn.
Na koniec wszystko wydaje mi się to nieprawdą bo jakby coś miało się dziać to by się działo bo zostały nam 4 dni.


RE: znalazłem taki artykuł - daniel42na - 17-12-2012 13:24

Kiedyś przyroda była bardziej dzika, świat nieznany, ludzie nie wiedzieli skąd się bierze dzień i noc, deszcz, zjawiska pogodowe. Byli bliżej psychodelików, doświadczali wizji i "czarowali", powstały religie i przepowiednie.
Które (wtedy gdy ludzie zrozumieli, że trzeba być materialistą i fajnie mieć więcej) szybko przerodziły się w maszyny do łupania kasy i korzyści materialnych.
Pomijając inne wywody.. minęło tysiące lat i jest tak samo, mimo że podobno jesteśmy rozwinięci i wiele potrafimy racjonalnie wytłumaczyć...
Nadal będą tacy którzy będą zarabiać na strachu i naiwności innych, to dla nich ogromny interes. I nadal będą tacy którzy będa płacić, bo się boją.
Zestawy na koniec świata, modlitwy, sekty, schrony, filmy, a nawet..
http://www.stopabductions.com/
facepalm


RE: znalazłem taki artykuł - Max998 - 17-12-2012 13:57

Link powalił system..