Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza PPA (/Temat-Nisza-PPA-61572)

Strony: 1 2


Nisza PPA - Believe - 01-12-2012 17:27

1.Nazwa przedmiotu : Nisza PPA
2.Opis przedmiotu : poradnik zawiera sposób jak zarobić na serwiach PPA. Polega to na tym, że np. dzisiaj wieczorem zrobie coś w jakieś 5 minut, a jutro dokończe (zależy od czegoś) w ~20 minut. Ja zarabiam na Polakach, ale możliwe jest też przerzucenie się na zagranicę. Ja nie znam języków, więc niestety u mnie nie jest to możliwe pokerface
3.Zdjęcia : http://wrzuc.se/i/50ba2d2d1f9e3
4.Kontakt : PW na forum - jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem podam GG
5.Cena : Dla 2 pierwszych osób za 15zł, reszta 20zł.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko PayPal.

Dodatkowo dla 3 pierwszych kupujących podam w gratisie jak przy w/w sposobie dorobić na ad.fly oraz jeśli kogoś to interesuje - jak szybko robić punkty na lubietoto.

Można zarezerwować.


RE: Nisza PPA - tomazzi - 01-12-2012 17:29

oddaj do recenzji jednemu z tutorów
bez recenzji nie liczyłbym na zainteresowanie, nikt kota w worku nie kupuje


RE: Nisza PPA - zarabiamwnecie - 01-12-2012 17:30

Za 25 zł haha? Przecież takie zarobki to każdy tłuk będzie miał bez twojego poradnika.Jerk2


RE: Nisza PPA - Believe - 01-12-2012 17:33

(01-12-2012 17:30)zarabiamwnecie napisał(a):  Za 25 zł haha? Przecież takie zarobki to każdy tłuk będzie miał bez twojego poradnika.Jerk2

Dziwne, że nie każdy ma.. facepalm


RE: Nisza PPA - Damkofr - 01-12-2012 17:52

Gdyby te 4$ wpadały codziennie to jeszcze jakoś jakoś ale mało przekonujący ten screen


RE: Nisza PPA - Believe - 01-12-2012 18:00

To zależy od zaangażowania.


RE: Nisza PPA - Scoobyx - 01-12-2012 18:02

No a np. poświęcając 30 min dziennie ile można wycisnąć?


RE: Nisza PPA - Believe - 01-12-2012 18:11

Nie wiem, bo tyle nie robiłem. Jerk2


RE: Nisza PPA - nitram - 01-12-2012 18:11

Recenzja:

Poradnik zawiera jedną stronę z dokładną informacją która dotyczy właśnie danej niszy. Co do samego sposobu kojarzę że ten sposób już przewinęł sie przez to forum lecz nie jestem pewny czy to na sb czy temat taki był ale było na 100%.
Co do żywotności niszy to wydaje się być ponadczasową, ale jeśli zaspamujemy internet to wiadomo jak to bywa....
Potwierdzam ze "coś" zarobić na tym można, zresztą jak na wszystkim, ale trzeba wykonać odpowiednią pracę.

Sposób raczej dla nowych, wyjadacze powinni o tej metodzie już słyszeć, skoro ja się nie specjalizuję w PPA a o tym słyszałem.


RE: Nisza PPA - Believe - 04-12-2012 11:03

ref